Bilgi Arşivi

Deva Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Deva Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Deva Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Deva Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Deva Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Deva Holding iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1958 senesinde Eczacılık sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulan şirket, ülkemizin en büyük ikinci ilaç üreticisidir. İlaç ve veterinerlik ürünleri üzerinde uzmanlaşan kurum, ülkemiz başta olmak üzere Almanya, ABD ve Yeni Zelanda’nın da olduğu 40’tan fazla ülkede 400’ün üzerinde ruhsata sahiptir.

Onkolojiden kardiyolojiye, solunum sisteminden sinir sistemine 13 farklı alanda hemen hemen 400 ürün ile bireylerin hayatlarına dokunan Deva, sağlıklı bir gelecek yaratmak amacı ile durmadan çalışmaya sürdürmektedir.

Deva Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDeva Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Deva Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Küresel ölçekte sağlıklı yaşama herkesin ulaşabilmesi amacı ve sürekli olarak olarak daha çok hastaya ulaşma misyonuyla yoluna devam eden şirket, ihtiyaçları ışığında çok sayıda meslek grubundan insan gücüne ihtiyaç duymaktadır.

Bu bağlamda personel alımlarına önem veren Deva,  iş başvuruları için kariyer.net ve LinkedIn platformlarını kullanmaktadır.

Kurumun kariyer.net adresinde bulunan tüm iş ilanlarına yalnızca iki adımda başvuruda bulunmanız olabilecek.

Bunlardan ilki eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir hesap oluşturmak. İkinci ve en önemli adım ise hesabınızı oluşturduktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren ve özenerek hazırlanmış bir özgeçmişi oluşturduğunuz profile eklemek.

Siteye kayıt olmak için olarak sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklamalı ve sizden istenen isim, soy isim gibi bilgileri girerek üyelik işlemlerini tamamlamalısınız. Dilerseniz kariyer.net adresine Facebook hesabınızı tercih ederek da basit bir şekilde üye olabilirsiniz.

Siteye kaydolduktan sonra güncel olarak yayında olan tüm iş ilanlarına hesabınıza eklediğiniz yahut sitede oluşturduğunuz özgeçmişinizi tercih ederek tek bir tıklama ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Ülkemizde son senelerde bi hayli bilir hale gelen LinkedIn platformu da Deva adı altında kariyer fırsatı yakalamak için kullanabileceğiniz bir diğer seçenek.

Bunun için tek yapmanız gereken LinkedIn’ giderek sağ üst bölümde bulunan Hemen Katıl butonuna tıklayıp siteye kayıt olmak.

Kariyer.net adresinde bulunan 20’den fazla ilanı aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek sorunsuz bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Deva Holding İş İlanları

llaç sektörünün öncü kuruluşlarından olan şirket, sahip olduğu insan gücüne verdiği değer ve insan odaklı bakış açısı ile kariyer fırsatlarının bunun yanında bir çok olanağı da adı altında bulundurmaktadır.

Sağlık yardımı, yemek kartı ve servis gibi olanakların olduğu çalışma ortamı ile ilgili daha kapsamlı kapsamlı balakalı şirketin İnsan Kaynakları sayfasında bulacaksınız.

Deva Holding ile alakalı tüm iş ilanlarından ve başvuru platformlarından sitemiz aracılığı ile bi hayli hızlı ve güvenilir bir biçimde haberdar olabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Donanım Destek Uzmanı Tekirdağ
2 Artwork Support Specialist İstanbul(Avr.)
3 Bölge Müdürü Adana
4 Üretim Satın Alma Uzmanı İstanbul(Avr.)
5 Kalifikasyon Uzman Yardımcısı Tekirdağ
6 Kalifikasyon Uzman Tekirdağ
7 Dokümantasyon Uzmanı Tekirdağ
8 Analitik Ekipman Kalifikasyonu Uzmanı Tekirdağ
9 Apı AR-GE Uzmanı İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.)
10 Özel Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.)
11 AR-GE Teknik Destek Teknisyeni Tekirdağ
12 Kalite Kontrol Uzmanı İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.)
13 Human Resources Analytics and Reporting Specialist İstanbul(Avr.)
14 Mikrobiyoloji Uzmanı Tekirdağ
15 Elektrik Teknisyeni Tekirdağ
16 Üretim Planlama Uzman Yardımcısı Tekirdağ
17 İnsan Kaynakları Operasyon Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
18 Arge Analitik Geliştirme Uzmanı Tekirdağ
19 Medikal Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Uzmanı İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.)
20 Stratejik Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
21 Arge Teknik Destek Uzmanı İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.)
22 Human Resources Specialist İstanbul(Avr.)
23 Mikrobiyoloji Uzman Yardımcısı Tekirdağ
24 Teknik Mühendislik Uzmanı İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.)
25 Tartım İşçisi Tekirdağ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu