Bilgi Arşivi

Deski İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Deski İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Deski İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Deski İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Deski İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Deski’de çalışmak isteyenlere müjde! Deski iş ilanları, iş başvurusu, Deski işçi alımı haberleri makalemizde.

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi, kısa adıyla DESKİ, Denizli ilinde bulunan bir işletmedir. Bu bağlamda Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetlerini yerine getirmek maksadıyla gereken her türlü tesisi kurmak, kurulu olanları devralmak ve tek elden işletmek maksadıyla kurulmuştur.

Deski İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDeski İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

DESKİ İş İlanları

DESKİ, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin bir kuruluşudur. Bu nedenle iş arayanların çalışmak istediği bir işletmedir. Kurumun çalışanlarına sağladığı sosyal ve yan haklar büyük avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca çalışanlarına prestij sağlamakta ve halka hizmet etme olanağı sağlamaktadır.

Mesai saatleri 08 ile 17 arasıdır. Lakin çalışma saatleri çalışılan birime ve yapılan vazifeye göre değişiklik gösterebilir. DESKİ çalışanlarına yemek, servis ve kreş yardımı gibi imkanlar da sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

DESKİ adı altında çalışmak isteyenlerin iş başvurusu yapabileceği yollar çeşitlidir. Bu yollardan ilki kurum kendi internet sitesidir. Arama motoruna “Denizli deski açıklamalar” yazıldığında çıkan ilk linke tıklanarak alakalı sayfaya gidilebilir.

Bu sayfada açık iş ilanları ile alakalı açıklamalar ve başvuru koşulları ve sürecine dair bilgiler mevcuttur. Bunun dışında yine DESKİ’nin resmi internet sitesinde bulunan “İletişim” sekmesinden kurumun e-posta adresi öğrenilerek alakalı adrese pdf veya word formatlı özgeçmiş gönderilebilmektedir.

Tüm bunların bunun yanında DESKi’nin bazı pozisyonları için başvurular İşkur’un internet sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Özel güvenlik görevlisi: İş kanunundaki genel çalışma prensipleri bağlamında kurumun, çalışanların ve diğer bireylerin güvenliğinden sorumlu olan personeldir.
  • Veznedar: Borç ödeme, fatura itiraz gibi konularda insanlara kolaylık sağlayan, onları doğru birimlere yönlendiren ve en bi hayli hızlı biçimde poblemlerin çözümüne kolaylık sağlayan görevlidir.
  • Muhasebe elemanı: Kurumun alakalı muhasebe işlemlerinin eksiksiz sürdürülmesi ve düzenlenmesi maksadıyla görev yapan muhasebecidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu