Bilgi Arşivi

Denizli Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Denizli Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Denizli Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Denizli Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Denizli Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Denizli Devlet Hastanesi iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1913 senesinde hastanenin temeli atılan hastane 1914 senesinde yeni kurulan Denizli Özel İdaresine hastane inşaatı için yapılan 800 lira yardım ile çeşitli hayırseverlerin ve Denizli cezaevindeki mahkumların işçi ve usta olarak hizmete alınması ile 1916 senesinde hizmete açılır.

50 yatak kapasitesi ile çalışmaya başlayan hastane 1925 senesinde yatak kapasitesi 75 yatağa çıkarılmıştır.  İlk ameliyathane yine aynı yılda açılmış, bu bağlamda Cumhuriyetin İlanının sonrasında hastane hızla çağdaşlaştırılmıştır.

1955 senesinde mevcut Memleket Hastanesi, Devlet Hastanesi haline çevrilmiş, bunun bunun yanında Hastanenin yatak kapasitesi 250’ye ulaşmıştır.

Bu tarihten bu yana her geçen seneda yeni bir bölümün eklendiği kurumda son solarak 2006 temmuz ayında son inşaatlar da bitirilmiş, kurum sağlık hizmeti sunmaya devam etmiştir.

Denizli Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDenizli Devlet Hastanesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Denizli Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hastane,  işçi alımı yapabileceği çok sayıda pozisyona sahiptir. Hizmetli,  güvenlik görevlisi, hemşire ve doktor gibi çok sayıda meslek gruplarına iş imkânı sağlamaktadır.

Kurum, 657 Sayılı Kanun’un 4/B bendine göre anlaşmali işçi alımı gerçekleştirmekte olup, bu personel alımları hastanenin ihtiyaçları ışığında farklı zamanlarda yapılmaktadır.

Bu bağlamda iş başvurusu yapmak isteyen adayların bu ilanlarını sürekli olarak olarak takip etmesi ve kendilerine en uygun ilanı aramaları gerekmektedir. Bu alımlarla alakalı tüm bilgiler de ilan.gov.tr adresi üzerinden yayımlanmaktadır.

Kurumun iş ilanları İŞKUR, Resmî Gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden yayımlanmaktadır.  Aynı zamanda Sağlık Bakanlığı’nın Denizli Devlet hastanesi sayasında bulunan Kadroya Başvuru Formları bulunmaktadır.

Denizli Devlet Hastanesi İş İlanları

Hastane adı altında çalışma fırsatı yakalamak için bunun yanı sıra İŞKUR, ilan.gov.tr ve Resmi Gazete gibi kanalları da takip etmeleri gerekmekte olup , Hastane’nin internet sitesi olan denizlidh.saglik.gov.tr‘de bulunan Duyurular kısmını da takip ederek de aynı biçimde tüm alım ve ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Başvuruda bulunacak tüm adaylarda 657 Sayılı Kanun’un 48.maddesinde gösterilen genel şartlar aranmaktadır. Bu bağlamda yasayı önceden okuyarak istenen gereklilikleri yerine getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu