Bilgi Arşivi

Demir Export İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Demir Export İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Demir Export İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Demir Export İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Demir Export İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Demir Export iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1957 senesinde kurulan şirket o senelerden beri demir cevheri üretimi gerçekleştirmektedir. Demir Export güncel olarak Koç Holding’in madencilik faaliyetlerini yürütmektedir.

Son senelerde çinko, kurşun, gümüş ve bakır gibi diğer madenlerin üretimine de başlamış ve ürün yelpazesi genişletilmiştir. Aynı zamanda cevher zenginleştirme, maden üretimi ve dekupaj gibi alanlarda da yatırımlarını sürdürmekte olan şirket konumu gereği Türk madencilik sektöründe önemli bir konumda bulunmaktadır.

1957 senesinden beri hızla büyüme gösteren şirket BAE sınırları içinde açtığı şubesi ile yurt dışında da faaliyetlerine başlamış ve global bir marka ola olma yolunda ilk adım atmıştır.

Şirket 24 yıl aranın sonrasında 2017 senesinde demir ihracatı gerçekleştirmiş olup,  son senelerde arttırdığı yatırımları ile ülkeler arası piyasada adını duyurmayı hedeflemekte.

Demir Export İş İlanları ve İş BaşvurusuDemir Export İş İlanları ve İş Başvurusu

Demir Export İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Madencilik ve cevher işleme sektöründe önder markalardan birisi olan Demir Export, bunun yanı sıra Koç Grubu ile olan bağlantıları ile de gücüne güç katıyor.

Ülkemizin bunun yanında yurt dışı bağlantıları da olan şirket, sektördeki önderliğini korumak amacı ile güncel olarak işçi ve personel alımlarına sürdürmektedir.

Bu bağlamda çeşitli kariyer portalları kullanan şirket, resmi web adresinin bunun yanında kariyer.net adresi üzerinden iş ilanları yayımlamaktadır.

Türkiye’nin en fazla tercih edilen kariyer platformu olan Kariyer.net adresi kolay bir biçimde Demir Export ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için,  tek yapmanız gereken Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra eğer hazırda bir kullanıcı hesabıniz yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Üyelik oluşturmak için sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol seçeneğine tıklamanız yeterli. Dilerseniz daha bi hayli hızlı bir biçimde kayıt olmak için Facebook üzerinden kayıt ol seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra son adım olarak yeni oluşturduğunuz hesabınıza güncel bir özgeçmiş eklemeniz gerekmektedir. Bunun için ise kariyer.net adresinin sunduğu taslağı kullanabilir yahut önceden hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi kullanabilirsiniz.

Kariyer.net adresinin bunun yanında şirketin resmi web adresi üzerinden de açık pozisyonları görebilir ve basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bunun için Kariyer sayfasına giderek iş başvurusu sayfasına tıklamanız yeterli. Lakin bu sayfa üzerinden iş başvurusunda bulunmak için Kariyer.net kullanıcı hesabınizi bulunması gerekmektedir.

Şirketin yayımla olan tüm ilanlarına sayfayı aşağıya kaydırarak kolay bir biçimde varabilirsiniz.

Demir Export İş İlanları

Spor şenlikleri ve Merkez Atölyesinde bulunan sosyal tesisi ile çalışanların ruh sağlıklarının gelişmesine katkıda bulunmak maksadıyla her sene çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.

Sosyal etkinliklere ek olarak emeklilik yardımı ve adil ücret yönetimi gibi olanaklar da firmayı kariyer fırsatları için uygun hale getirmektedir. Ülkemizin bunun yanında yurt dışı bağlantıları da olan şirket bunun yanı sıra kariyer hedefi olan adaylar için de bi hayli iyi bir fırsat oluşturmaktadır.

Firmanın resmi internet sitesi.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Topoğraf Erzurum
2 Yeraltı Vardiya Mühendisi Manisa
3 İSG Eğitim ve Dokümantasyon Uzmanı Sivas
4 Laboratuvar Teknisyeni Ankara
5 Dizel Makine Ustası Sivas
6 Tesis Mühendisi Sivas
7 İş Sağlığı ve Güvenliği Mühendisi Sivas
8 İş Sağlığı ve Güvenliği Teknikeri Sivas
9 Genel Başvuru Ankara +2 il daha
10 Dizel Makine Yağcısı Sivas
11 İşyeri Hekimi Manisa
12 Açık Ocak Mühendisi Erzurum

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu