Müşteri Hizmetleri

Demir Döküm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Demir Döküm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Demir Döküm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Demir Döküm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Demir Döküm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Demir Döküm, 1954 senesinde İstanbul ilimizde kurulmuş olan bir elektronik şifrketidır. Demir Döküm’ün genelde ürün grupları şu biçimdedir; su ısıtma, iklimlendirme, ısıtma. Demir Döküm markası hemen hemen herkes aracılığıyla bilinen ve en fazla kullanılan markalardan biri olma özelliğini taşır. Ayrıca unutulmamalıdır ki yurdumuzda ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör, kombi üretimi Demir Döküm aracılığıyla yapılmıştır.

Demir Döküm’ün şuan üretimini yapıp satışa sunmuş olduğu ürün kategorileri şu biçimdedir; Kombi, radyatörler, klimalar, su ısıtıcılar, merkezi sistemler, güneş enerjisi sistemleri, VRF sistemleri. Yurdumuzda hemen hemen her evde Demir Döküm markalı kombiler bulunmaktadır. Demir Döküm markalı klimalarında kullanımları son senelerda hızlıca artış göstermektedir.

Demir Döküm’ün 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Demir Döküm ürünleri ile alakalı detaylı bilgi alabilir, yetkili servis telefon numarasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şiakyetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Demir Döküm Electric Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 1 833

Demir Döküm Electric Teknik Servis İletişim Telefon Numarası
444 1 833

Arama Kelimeleri: demir döküm electric iletişim bilgileri, demir döküm electric telefon no, demir döküm electric irtibat tel, demir döküm electric canlı destek, demir döküm electric müşteri temsilcisi, demir döküm electric şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu