Bilgi Arşivi

Delphi Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Delphi Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Delphi Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Delphi Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Delphi Otomotiv İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Delphi Otomotiv’de çalışmak isteyenlere müjde! Delphi Otomotiv iş ilanları, iş başvurusu, Delphi Otomotiv işçi alımı haberleri makalemizde.

2011 – 2017 yılları içinde “Delphi Otomativ” olarak anılan Aptiv, Dublin merkezli bir firmadır. Türkiye dâhil olmak üzere global çata hizmet sağlamaya sürdürmektedir. İş ilanlarını kendi sitesi üzerinden verdiği görülmektedir.

Delphi Otomotiv İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDelphi Otomotiv İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Delphi Otomotiv Güncel İş İlanları

Delphi Otomotiv veya yeni adıyla Aptiv, LinkedIn, Kariyer.net ve kendi sitesinde aktif ilanlarlar bulundurmaktadır. Lakin sorgulama yaparken Delphi Otomativ olarak değil, “Aptiv” olarak yazmanız gereklidir. Adını değiştirdiği için eski adıyla sonuç alamazsınız.

Global bir şirket olarak Aptiv, sosyal haklara saygılıdır. Bu çerçevede yol ve yemek gibi sosyal haklar, tatmin edici biçimde verilir. Çalışma saatleri yönünden da iyidir.

Delphi Otomotiv İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Aptiv üzerinden başvuru yapacaksanız, ilk kez resmi sitesine girmeniz gereklidir. Ardından üst sekmede “Careers” butonuna tıklayıp, bir pozisyonu seçmeniz yeterli gelmektedir. Açılan ekranda “Apply Now” butonu başvurmanızı sağlar. Bu ilanlar uluslar arası başvuru içindir.

LinkedIn üzerinden yapacağınız başvurularda bu platformda üye olmanız gereklidir. Aynı durum, kariyer.net için de geçerlidir. Her iki platforma üye olduktan sonra, özgeçmiş doldurmanız zorunludur. 

Ardından tek yapmanız gereken, başvuru butonlarını kullanmaktır. Apriv insan kaynakları, CV’leri değerlendirmeye alıp, alakalı bireylerle iletişim kuracaktır.

Delphi Otomotiv İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kendi sitesi, Kariyer.net ve LindedIn üzerinde görülen pozisyonlar şöyledir;

 1. Metod mühendisi
 2. Junior business intelligence developer
 3. Data annatator – interns
 4. Software developer
 5. Associate, strategy
 6. ACS – Shiftleader – HI
 7. AP intern
 8. AWS architect
 9. Account manager (f/m/d)
 10. Account manager (w/m/d) wiring harness (daimler)
 11. Account manager EDS (Audi) (m/w/d)
 12. Account manager electrical distribution systems (m/w/d)
 13. Adaptive autosar SW engineer
 14. Adv active safety HIL enginer

Bu pozisyonlar, başvuru yapabileceğininiz seçeneklerden bazılarıdır. Türkiye içinde olan pozisyonlar olduğu gibi, yurt dışı imkânları da mevcuttur.

Yurt dışında çalışmak istiyorsanız, LinkedIn ve resmi site üzerinden başvurmanız gerekir. Tavsiye edilen, ilanların son tarihlerini kaçırmamaktır. Ayrıca iş başvurusundan önce sizi tarif ettiğinden emin olmanız gereklidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu