Müşteri Hizmetleri

Dell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Dell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Dell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Dell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Dell, Amerika merkezli olarak 1984 senesinde kurulmuş bir bilişim şirketidir. Dünyaca tanınmış bir marka olan Dell, dünyanın en büyük ikince bilgisayar üreticisi konumundadır. Birçok kurumsal kullanım amaçlı bilgisayar, kişisel kullanım amaçlı bilgisayar ve bilgisayar bileşenlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Dell, müşteri tatminiyeti hususunda dünyanın en iyi bilgisayar markasıdır.

Dell; Masaüstü bilgisayar, Sunucu, Dizüstü Bilgisayar, Yazıcı, ağ birleşenleri, veri depolama donanımı, yazılım, ve KDA gibi ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Dell’in üretmiş olduğu kişisel bilgisayar serileri şu biçimdedir; Dell Inspiron, Dell XPS, Dell Vostro, Dell Alienware.

Dell’İn 0216’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığı ile Dell ile iletişime geçebilir, ürünler ile ilgili bilgi alabilir, teknik destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca belirtmek gerekir ki Dell teknik servisi tüm modeller için bulunduğunuz yere gelerek yapılmaktadır.

Dell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 570 87 54

Arama Kelimeleri: dell iletişim bilgileri, dell telefon no, dell irtibat tel, dell canlı destek, dell müşteri temsilcisi, dell şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu