Müşteri Hizmetleri

Dekorazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dekorazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Dekorazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Dekorazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Dekorazon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dekorazon çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Dekorazon müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dekorazon şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Dekorazon müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Dekorazon.com ülkemizin ileri gelen ev tekstil ürünleri firmalarından biridir. İnter şifrketi olarak hizmet sağlamakta olan firma mutfak ürünleri, ev tekstili, mobilya, duvar aksesuarları, aydınlatma, banyo ve ev elektroniği kategorilerinde hizmet vermektedir.

Özellikle son haftalarda televizyon reklamları ile hafızalarımızda yer edinen firma dekorasyon trenlerini yakında zamandan takip ederek, üyelerine modern ve özgün tasarımlar sağlamaktadır.

Dekorazon Çağrı Merkezi Numarası

Yıllardır mobilya ve ev dekoru üzerine üretim yapan Dekorazon firmamız sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için hizmet değerini geliştirdi. Zeynep Ilıcalı’nın en büyük projesi olan Dekorazon günümüzde müşteri kapsamını genişletmiş ve ürünlerin çok talep edilmesinden dolayı hizmet standartlarını en üst düzeyye taşımıştır. Türkiye’nin en kaliteli mağazalarından biri olup sizlerle en güvenilir satışı gerçekleştirmekteyiz. Mağazamızdan yahut web sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlere en üst düzey güvenceyi sağlar bizlere en kolay biçimde ulaşmanızı sağlarız.

Ürün sorgulama yahut ürün ile ilgili talep edeceğiniz destek için bizlere ulaşabileceğiniz platformları genişlettik. Müşteri temsilcilerimiz kişisel verilerin muhafaza edilmesi ve hizmet kalite standartları kapsamı içinde hizmet vermektedir. Kargo yahut ürün sorgulama ile ilgili destek almak için bize ulaşabilmeniz artık daha kolay. Ürünlerimize yalnızca web sitemizden anlaşmalı olduğumuz diğer siteler ve mağazalardan da ulaşabilir, ürünlerimiz ile ilgiliki her hususta bizlere rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dekorazon Müşteri Hizmetleri Numarası

Gün geçtikçe gelişen Dekorazon firmamızın müşterisi artmakta ve bir o kadar da kalite standartlarını geliştirmektedir. Sadece mağazamıza gelerek değil web sitemizden de ürünlerimiz içinde gezinti uygulayabilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı inceleme yahut bizlere ulaşabilmek için instagram, twitter, facebook yahut youtube platformlarındaki hesaplarımızı ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemize giderek ‘bi hayli hızlı destek bölümünden anında destek alabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz firmalardan birinden ürünlerimizi aldıysanız eğer en doğru seçenek aldığınız mağaza ile iletişim kurmaktır. Bizden goğrudan yaptığınız alışverişlerde ulaşmanız gereken Dekorazon müşteri hizmetleri numarası 0(212) 212 70 00’dır. Veya bunlar dışında web sitemize giderek iletişim formu bırakabilir ve en kısa bir sürede sizlere ulaşmamızı bekleyebilirsiniz.

Dekorazon Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Yaşadığımız yoğunluk saatleri civarında mağdur olmamak ve bizimle goğrudan iletişim kurmanız için hizmet kalite standartlarımızı geliştirdik. Yaşadığımız bu zorlu pandemi günlerinde satışlarımızda artış yaşanması ile birlikte müşteri temsilcilerimizin sayısını arttırdık. Bizlere direkt ulaşmak için web sitemize giderek iletişim formu bırakabilir yahut yukarıda dile getirdiğimiz Dekorazon müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilirsiniz. Sizleri sesli yanıt sistemine bağlamadan goğrudan müşteri hizmetlerine bağlar anında destek talebinize kulak veririz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dekorazon müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Dekorazon Şikayet Hattı

Yaşanan yoğunluk sebebiyle son haftalarda kargo yahut ürün ile ilgili karışıklık yaşanıyor olabilir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapar en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlarız. Mağazamız yahut ürünlerimiz ile ilgili yaşadığınız herhangi bir problemde şikayet talebinizi belirtmek için yukarıda dile getirdiğimiz Dekorazon şikayet hattını arayarak destek alabilirsiniz.

Dekorazon kelimesi ispanyolcadan gelmekte olup, kalpten gelen manasına gelmektedir. Firmanın iletişim bilgilerine aşağıdan varabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Telefon: 0(212) 212 70 00 (Çağrı Merkezi)
Adres: Kemerburgaz Cendere Yolu No:29 Ayazağa/Sarıyer/İstanbul

Eğer sisteme kayıtlı bir kullanıcı hesabıniz var ise İletişim Formu‘nu doldurarak (üye girişi yapmanız gerekmektedir.) elektronik ortamda da görüşme sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: dekorazon iletişim bilgileri, dekorazon telefon no, dekorazon irtibat tel, dekorazon canlı destek, dekorazon müşteri temsilcisi, dekorazon şikayet hattı, dekorazon müşteri hizmetleri, dekorazon müşteri hizmetleri numarası, dekorazon çağrı merkezi numarası, dekorazon iletişim numarası, dekorazon çağrı merkezi, dekorazon müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu