Müşteri Hizmetleri

Defacto Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Defacto Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Defacto Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Defacto Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Defacto Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Defacto çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Defacto müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de giyim üzerine faaliyet gösteren en büyük şirketlerden biri DeFacto’dur.

Modaya uygun erkek, bayan ve çocuk giyim olmak üzere hemen her bölümdeki giyim ürünleriyle ve bi hayli uygun fiyat aralıklarıyla dikkatleri üzerine çekerek büyük bir firma haline gelmiştir.

Defacto Çağrı Merkezi Numarası

2004 senesinde ilk defa mağaza açarak başlangıç yapan DeFacto 13 yılda Türkiye’nin en büyük mağaza zincirlerinden biri haline gelmiştir.

2020 senesinde da yayılmaya devam eden defacto otuz ülkede beş yüzün üzerinde mağazası ile bi hayli popüler olan bir markadır. Türkiye’de alanında ilk üçte olan ve hızla büyümeye devam eden firma her geçen gün müşteri kitlesini arttırmaktadır. Yüzde otuz dört büyüme ile dünyanın birden çok ülkesinde kaliteyi uygun fiyata sunan defacto her geçen gün büyümesine devam etmektedir. On dört binden fazla çalışanı bulunan ve ürünlerinde kaliteyi önemseyen firma haliyle müşteri tatminiyetini ön planda tutmaktadır.

Defacto çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Defacto Müşteri Hizmetleri Numarası

Hazır giyim alanında uzman tasarımcılar ile çalışarak kaliteden ödün vermeden ürettiği birbirinden şık ve kullanışlı modelleri kıymetli üyelerine sağlamaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Defacto müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Kendi bünyesinde çalışanlarına eğitimler veren, birbirinden farklı bölgelerde oralara yönelik en kaliteli hizmeti sunan, bilgi sistemleri güçlendiren, teknolojiye ayak uyduran, hem mağazalar aracılığıyla hem de online satışlar ile hizmet sunan DeFacto bu kadar geniş kitleye hitap ederken mutlaka müşteri desteğini alan bir firmadır. Müşteri tatminiyet oranı bi hayli yüksek miktarda olan yasal çerçevede her türlü imkan ve olanakları yerinde ve amacına uygun kullanan firma önümüzdeki senelera da büyük bir hızla hazırlanmaktadır.

Defacto Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Defacto kadın, erkek, bebek, aksesuar, lisanslı ürünler, özel koleksiyonlar, defacto jeans, kozmetik gibi alanlarda hizmet vermektedir. Müşteri kitlesine en iyi hizmeti sunarken mevcut seçenekleri arttırmaya çalışan firma her sene özenle ürettiği ürünleri sizlere sağlamaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Defacto müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Oldukça fazla kullanıcı kitlesi olduğundan dolayı defacto müşteri hizmetleri iletişim çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışmakta ve kıymetli üyelerine en kısa bir sürede en pratik çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Bir çok basında bi hayli geniş yet tutan mühim adımlar ile her zaman alınında kendinden söz ettiren DeFacto gün geçtikçe yayılımına devam etmektedir.

Defacto Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Defacto müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Defacto şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmek için kurmuş olduğu Defacto müşteri hizmetleri ne ulaşmak için Defacto iletişim 444 lü numarası yerine 0850 ile başlayan Defacto iletişim no su bulunmaktadır.

Defacto Çağrı Merkezi İletişim Numarası
0850 222 27 15

Müşteri tatminiyetine önem veren defacto yalnızca müşteri iletişim numarası ile hizmet vermemektedir. Bunun bunun yanında teknolojiyi yakında zamandan takip eden firma iletişim formu üzerinden de sizlere en kısa bir sürede en etkili çözümleri sağlamaktadır. İletişim yönünden alternatifleri tercih ederek üyelerine birden çok iletişim aracılığıyla poblemlerin en az yaşanmasına önem vermektedir.

Müşteri hizmetlerini telefonla aramak yerine aşağıdaki linke tıklayıp formu doldurarak da müşteri hizmetlerine varabilirsiniz.

Defacto iletişim Formu

Arama Kelimeleri: defacto iletişim bilgileri, defacto telefon no, defacto irtibat tel, defacto canlı destek, defacto müşteri temsilcisi, defacto şikayet hattı, defacto müşteri hizmetleri, defacto çağrı merkezi, defacto müşteri hizmetleri numarası, defacto çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu