Bilgi Arşivi

Decathlon İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Decathlon İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Decathlon İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Decathlon İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Decathlon İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Decathlon’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Decathlon bünyesine dahil olup Decathlon’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Decathlon işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Decathlon’un güncel açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Fransa’da 1976 senesinde kurulan Decathlon, ülkeler arası bir spor ekipmanları mağazası zinciridir. Adını atletizmdeki 10 sporun birlemişi olan Dekatlondan almaktadır. İlk olarak Avrupa’da yayıldıktan sonra 2010 senesinde Türkiye pazarına giriş yaptıktan sonra, sunduğu hesaplı ve kaliteli ürünler ile ülkemizde bir çok spor kültürünün yayılmasına yardımcı oldu.

Ülkemizde 40’tan fazla mağazası ve 2500 çalışanı ile geniş bir mağaza ağına sahip Decathlon 2013 yılı itibari ile ülkemizde de online mağazasını açarak gücüne güç kattı.

2007 yılı itibari ile Dünya’nın en büyük spor malzemeleri satıcısı olmayı başaran Decathlon, sunduğu düşük fiyattaki kaliteli ürünleri ile güncel olarak da popülerliğini ve büyüme hızını korumaktadır.

Decathlon İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuDecathlon İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Decathlon İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde hemen her alışveriş merkezinde mağazası bulunan Decathlon, özelikle yarı zamanlı iş arayışında olan öğrenci ve adaylar için iyi bir alternatif oluşturuyor. Yaygın bir mağaza ağına sahip olmasını sürekli olarak olarak açtığı mağazalara borçlu olan Decathlon, bu bağlamda çok sayıda işçi alımı gerçekleştirmekte.

İş ilanlarını kariyer.net üzerinden yayımlanan Decathlon bunun yanı sıra resmî web adresinden de işçi alımı gerçekleştiriyor. İş başvuru formunuzu decatlon insan kaynaklarına ikturkiye@decathlon.com adresinden mail atabilirsiniz.

Kariyer.net üzerinden Decathlon’a iş başvurusunda bulunmak için ilk kez bir üyelik oluşturmalı veya mevcut kullanıcı hesabıniz ile giriş yapmanız gerekir. Bunun sitenin sağ üst tarafında bulunan Üye Girişi butonuna tıklamalısınız.

Siteye giriş yaptıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmişi profilinize yüklemeniz gerekiyor. Güncel bir CV profilinize yüklendikten sonra Decathlon iş ilanlarından dilediğinize başvuru uygulayabilirsiniz.

Diğer bir alternatif olarak Decathlon’a resmi web adresi olan decathlon.com.tr adresinden de iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için, web sitesinde giriş yaptıktan sonra sayfanın el alt sol bölümünde bulunan Kariyer yazısında tıklamanız yeterli.

Açılan sayfanın sağ tarafında turuncu bir biçimde yazılı olan Açık Pozisyonlarımız butonuna tıklayabilir ve sizin için en uygun pozisyona iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki linklerden de Decathlon’da bulunan mevcut iş ilanlarını görebilir ve size uygun olanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Decathlon İş İlanları

Spora ve işine olan tutku ile 2018 senesinde Türkiye’nin en iyi ikinci işvereni olarak seçilen Decathlon, özellikle genç yaştaki spor sevdalıları için müthiş bir çalışma ortamı sunuyor. Çalışma dostlarının potansiyellerini keşfetmesine izin veren ve kendi kararlarını vermesine kolaylık sağlayan Decathlon, hata yapmaktan korkmayan yapsa da hatalarından ders alan heyecanlı adaylar arıyor.

NoPozisyonlarLokasyon
1(Dönemsel) Depo ElemanıKocaeli
2Kayseri – Full Time Spor LideriKayseri
3Kayseri – Part Time Spor LideriKayseri
4Mersin – Part Time Spor LideriMersin
5Mersin – Mağaza Departman MüdürüMersin
6Facility Specialistİstanbul(Avr.)
7Bursa – Mağaza Departman MüdürüBursa
8Samsun – Full Time Spor LideriSamsun
9Eskişehir – Full Time Spor LideriEskişehir
10İzmir – Part Time Spor Lideriİzmir
11Ankara – Part Time Spor LideriAnkara
12Antalya – Part Time Spor LideriAntalya
13İstanbul – Part Time Spor Lideriİstanbul (Tümü)
14İstanbul – Full Time Spor Lideriİstanbul (Tümü)
15Samsun – Mağaza Departman MüdürüSamsun
16Eskişehir – Mağaza Departman MüdürüEskişehir
17İzmir – Mağaza Departman Müdürüİzmir
18Ankara – Mağaza Departman MüdürüAnkara
19Antalya – Mağaza Departman MüdürüAntalya
20İstanbul – Mağaza Departman Müdürüİstanbul (Tümü)

Decathlon iş başvuru formu için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu