Başvurular

Decathlon Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Decathlon Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Decathlon Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Decathlon Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Decathlon Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Decathlon Açılış Kapanış Saatleri 2021

Decathlon, 1976 senesinde Fransa’da kurulan, bir çok değişik markanın spor ekipmanlarının bir arada olduğu ülkeler arası mağaza zinciridir. Dünya genelinde 70 binden fazla çalışana sahiptir.  Ülkemizde İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Adana, Muğla, Kocaeli, Mersin, Tekirdağ, Antalya, Hatay gibi illerimizde 15’den fazla mağazası bulunan Decathlon mağazası yahut şubesi bulunmaktadır.  Peki Decathlon mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Decathlon mağazalarının çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Decathlon Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Decathlon mağazaları haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ülkemizdeki Decathlon mağazaları her sabah saat 10:00‘da açılır ve akşam saat 22:00‘de kapanır.

Decathlon Saat Kaçta Açılıyor : Şubeleri sabah saat 10:00’da hizmet vermeye başlar.

Decathlon Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Mağazalar akşam saat 22:00’ye kadar açıktır.

Decathlon Hafta Sonu Açık Mı : Decathlon yalnızca hafta içi değil bunun yanı sıra Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da standart çalışma saatleri içinde hizmet vermektedir.

Decathlon Bayramda Açık Mı : Decathlon , Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda arefe gününde 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz, 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.

Decathlon Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Decathlon Mutlu Müşteri Ekibimiz; Hafta İçi 8:30- 20:00, Hafta Sonu ve Resmi Tatiller de 10:00- 20:00 içinde siz değerli okurlarımıza daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Bu makalemizde Decathlon (Dekatlon) çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden yahut “0850 532 33 22” müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu