Müşteri Hizmetleri

Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Decathlon çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Decathlon müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Decathlon şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Decathlon müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Decathlon, Fransa’da kurulmuş 1976 senesinden bu yana faaliyetlerini sürdüren mağazalar zinciridir. Genel konsepti spor malzemesi ürünleridir. Birçok markanın spor malzeme ve ekipmanlarını üyelerine sağlamaktadır. Decathlon, 2010 senesinden bu yana yurdumuzda hizmet vermektedir. Decathlon’un İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Adana, Muğla, Kocaeli, Mersin, Tekirdağ, Hatay ve Antalya illerimiz olmak üzere yurdumuzda toplam 15 adet mağazası bulunmaktadır.

Decathlon onlarca spor dalı ile alakalı malzemelerin ve kıyafetlerin satışını yapmaktadır. Bu sporlara gelecek olursak bunlar şöyledir; doğa yürüyüşü, bisiklet, kamp, koşu, paten, kaykay ve scooter yüzme yoga ve pilates, dalış fitness, jimnastik ve dans binicilik, yürüyüş su sporları, raket sporları, avcılık, futbol, kayak, snowboard basketbol, voleybol, balıkçılık, tırmanış ve dağcılık, okçuluk ve hedef sporları, golf, boks ve dövüş sanatları, sporcu gıdaları, elektronik ve aksesuar.

Decathlon Çağrı Merkezi Numarası

Decathlon olarak kadın, erkek, çocuk her yaş gurubuna spor eşyaları, kıyafetler, ayakkabılar, kamp malzemeleri vb. bir çok eşya denilince akla firmamız gelmektedir. Türkiye’de bir çok satış ağımız bulunup herkes aracılığıyla tercih edilmekteyiz. Her zaman kaliteli ürünler üretip personellerimiz teknik tüm ürünleri en sade ve güzel haliyle hazırlamaktadır. Ürünlerimizde yada sıkıntı duyduğunuz konularda bizimle basit bir şekilde görüşme sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz online olarak yada mağazalarımızdan yaptığınız tüm alışverişlerde poblemlerin ve sıkıntılarınız en kısa zaman zarfında giderilecektir. Sizlerin tatminiyeti bizim için her zaman mühimdir. Bizimle iletişime geçin poblemlerinızı giderelim. Decathlon çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Decathlon Müşteri Hizmetleri Numarası

Decathlon olarak aklınıza gelebilecek tüm spor malzemeleri, kamp malzemeleri, gerekli ekipmanları mağazalarımıza gelerek yada online olarak alışveriş uygulayabilirsiniz. Yaptığınız tüm alışverişlerde firma olarak siz kıymetli üyelerimizin her zaman yanındayız. Biz spor severleri ve sporun daha fazla insanlara ulaşması için ekipmanlar üretmekteyiz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Aldığınız tüm ürünlerde herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız ürünlerimiz garantimiz altındadır. Yaşadığınız tüm sıkıntılar için bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.  0850 532 33 22 mutlu kullanıcı hattımızdan yahut 0549 805 33 83 numaralı whatsapp hattımızdan bize varabilirsiniz. Whatsapp hattımız 09:00-19:00 saatleri içinde hizmet vermektedir. Yapılan görüşmeler kayıt altına alınacaktır. Kişisel tüm detaylarınız korumamız altındadır. Yoğunluk meydana geldiği durumlarda bizimle iletişime geçemediğiniz zamanlarda müşteri temsilcilerimiz en kısa zaman zarfında sizlere dönüş sağlayacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Decathlon müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Decathlon Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Decathlon üyelerinin her zaman tüm sıkıntılarında yanındadır. Müşterilerimizin tatminiyetini yaptığımız kaliteli ürünlerimizle sağlamaktayız. Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmaya çalışmaktayız. Müşteri hizmetlerimize direk bağlanmak isteğe göre yukarıda dile getirdiğimiz telefon numiçinden bağlantı sağlayabilirsiniz. ‘1’ tuşlama yaptığınızda aydınlatma metnini dinleyebilirsiniz. İnternet sitemize giriş yaptığınızda kullanıcı hizmetleri sayfasından mutlu kullanıcı ekibimizle doğrudan iletişim sağlayabilirsiniz. Hafta içi ( pazartesi-cuma) 09:00-19:30 resmi tatillerde (12:00-19:00) saatleri civarında iletişim sağlayabilir istediğiniz konular ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Decathlon müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Decathlon Şikayet Hattı

Decathlon siz kıymetli üyelerimizin tüm şikayetlerinde yanındadır. Yukarıdaki telefon numiçinden şikayetlerinizi bize bildirebileceğiniz gibi [email protected] adresinden bize tüm sıkıntılarınızı bize bildirebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Decathlon müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Decathlon şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Decathlon’un 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftaiçi 08.30 ile 20.00, hafta sonu ise 10.00 ile 20.00 saatleri içinde varabilirsiniz. Bu numara aracılığıyla Decathlon ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, internet üzerinden veridğiniz siparişin durumunu öğrenebilirsiniz, size yakın mağazayı öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 532 33 22

Arama Kelimeleri: decathlon iletişim bilgileri, decathlon telefon no, decathlon irtibat tel, decathlon canlı destek, decathlon müşteri temsilcisi, decathlon şikayet hattı, decathlon müşteri hizmetleri numarası, decathlon çağrı merkezi numarası, decathlon iletişim numarası, decathlon çağrı merkezi, decathlon müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu