Başvurular

Darphane İŞKUR İlanı ile Lise Mezun 16 Kamu Personeli Alıyor 2022

Darphane İŞKUR İlanı ile Lise Mezun 16 Kamu Personeli Alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Darphane İŞKUR İlanı ile Lise Mezun 16 Kamu Personeli Alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Darphane İŞKUR İlanı ile Lise Mezun 16 Kamu Personeli Alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Darphane İŞKUR İlanı ile Lise Mezun 16 Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR ilanları ile Darphane ve Damga Matbaası lise mezun 16 kamu personeli alımı yapıyor. Alınacak personeller 5 matbaa işçisi, 11 baskıcı olarak yayınlandı. Alınacak olan kamu personelleri Darphane Beşiktaş Ana Hizmet Binası ve Kartal Ek Hizmet Binası Beşiktaş/İstanbul adresinde çalıştırılacak.

Yapılacak alımda yerleşen adaylar 2 ay deneme süreli olarak yasal asgari ücretle vazifeye ekranlara gelecek.darphane-personel-alimi.jpg

İŞKUR İlanına Kimler Başvurabilecek?

00005885653 İŞKUR ilan numaralı 5 matbaa işçisi alımında adayların lise mezunu olması, bayan ve erkek 18 yaş ile 30 yaş aralığında bulunması, meslekte minimum 2 yıl deneyimi olması ve SGK kayıtları ile belgelemesi şartları bulunmaktadır.

00005885654 İŞKUR ilan numaralı 11 Plastik Baskı işçi alımında adayların lise mezunu olması, ilan tarihi itibariyle 18 yaşından büyük olması, askerlikle ilişiği bulunmaması, 3 yıl mesleki deneyime sahip olması ve SGK kayıtlarıyla belgelemesi, akılı kart teknolojileri hususunda sertifika sahibi olması şartları bulunmakta.

İŞKUR Beyoğlu Hizmet Merkezi ilanlarına başvuru şartlarını taşıyan adaylar için başvurular İŞKUR internet sitesi üzerinden yukarıda dile getirdiğimiz İŞKUR ilan numaraları ile yapılacak olup 22 Şubat 2021 tarihinde sona erecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu