Müşteri Hizmetleri

DAP Yapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

DAP Yapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde DAP Yapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. DAP Yapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

DAP Yapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

DAP Yapı, 1999 senesinde Ziya Yılmaz aracılığıyla kurulmuş inşaat şifrketidır. Son zamanlarda reklamlarda ve gündemde çok fazla ismi duyulmaktadır. Yurdumuzdaki inşaat, yapı bölgesindeki anlayışı tamamen değiştirmek, Avrupa standartlarının üzerinde modern, yenilikçi yapılarla faaliyetlerine hızla devam etmektedir. DAP Yapı, son haftalarda Teras Kule projesi ile adını çok fazla duyurmayı başarmıştır.

DAP Yapı’nın açılımı Doğru Alanda Projeler’dir. 18 yıllık engin tecrübelerine dayanarak bir çok kişiyi konut sahibi yapmaktadır. DAP Yapı’nın projeleri şöyledir; Dragos Royal Towers, DAP Royal Center, DAP Burgu Kule, DAP Dalga Kule, DAP Tango Kule, DAP Vazo Kule, Bumerang Ofis, DAP Z Ofis, İ Ofis, Şelale Konakları, Şelale Village, Şelale Crown Center, Şelale Premium, Şelale Space Center, Centro Futura.

DAP Yapı’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla DAP Yapı ve projeleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, ödeme seçenekleri ve fiyat teklifleri ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi DAP Yapı’ya bildirebilirsiniz.

DAP Yapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 93 27

Arama Kelimeleri: dap yapı iletişim bilgileri, dap yapı telefon no, dap yapı irtibat tel, dap yapı canlı destek, dap yapı müşteri temsilcisi, dap yapı şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu