Başvurular

Danıştay Kamu İşçi Alımı (İŞKUR Başvurusu 9-13 Ağustos) 2022

Danıştay Kamu İşçi Alımı (İŞKUR Başvurusu 9-13 Ağustos) 2022, iş başvuruları bölümünde Danıştay Kamu İşçi Alımı (İŞKUR Başvurusu 9-13 Ağustos) ile ilgili bilgi aktaracağız. Danıştay Kamu İşçi Alımı (İŞKUR Başvurusu 9-13 Ağustos) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Danıştay Kamu İşçi Alımı (İŞKUR Başvurusu 9-13 Ağustos)

Yayınlanan ilan kapsamı içinde Danıştay Başkanlığında istihdam edilmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar içinden devlet memuru alımı yapılacağı İŞKUR aracılığıyla yayınlanmıştır. İŞKUR ilanları kamu işçi alımı başvurusu nasıl yapılacak.

Kontenjan Bilgileri

İlana göre 10 güvenlik görevlisi ve 20 temizlik işçisi alımı yapılacak. En az lise mezunu (önlisans ve lisans mezunları başvurabilir) adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR web sayfası üzerinden T.C kimlik numarası ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra iş yeri türünü kamu seçerek başvurularını tamamlaya bileceklerdir. İnternet ortamında başvuru yapmak istemeyenler için İŞKUR il yahut ilçe şubelerinde de başvuruların alındığı belirtiliyor.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR üzerinden 9 Ağustos 2021 başlayıp 13 Ağustos 2021 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacaklar bu tarihe dikkat etmesi gerekiyor.

Başvuru Şartları (Güvenlik Görevlisi Alımı)

Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir. En az 1 yıl işinde uzman olmak, erkek adayların minimum 1.75 bayan adayların minimum 1.65 boyunda olması gerekmektedir. 35 yaşını doldurmuş olmak.

Başvuru Şartları (Temizlik Personeli Alımı)

Sağlık durumunun görev yapmasına engel bir durumu bulunmaması şartları aranmaktadır. başvuru yapacak bireylerin 35 yaşını doldurmamış olması ve minimum lise mezunu olma şartlarının arandığı belirtiliyor. Alım Ankara şehrine yaşanacaktir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu