Başvurular

Danıştay 80 Katip, Mübaşir ve Destek Personeli Alımı 20 Ağustos Son 2022

Danıştay 80 Katip, Mübaşir ve Destek Personeli Alımı 20 Ağustos Son 2022, iş başvuruları bölümünde Danıştay 80 Katip, Mübaşir ve Destek Personeli Alımı 20 Ağustos Son ile ilgili bilgi aktaracağız. Danıştay 80 Katip, Mübaşir ve Destek Personeli Alımı 20 Ağustos Son ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Danıştay 80 Katip, Mübaşir ve Destek Personeli Alımı 20 Ağustos Son

Danıştay Başkanlığı üzerinden görev yapmak isteyenler için kamu personeli alımı yapacağını ilan etmişti. Paylaşılan ilanda farklı niteliklerde kamu personeli ve işçi alımı Danıştay Başkanlığı yapıyor.

Danıştay Başkanlığına alınacak personellerin 30 destek personeli, 1 mübaşir, 30 Zabıt katibi, 5 teknisyen ve son kez 4 adet programcı olacak biçimde 70 kamu personeli alınacak. Adaylar için alımlar önlisans ve lisans mezunu adaylar içinden alınacaktır.

Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 20 Ağustos tarihinde sona erecek olup başvurular alınmaya başlamıştır. Adaylar için başvurular 20 Ağustos tarihinin saat 23:59 da sona erecektir. Adaylar için başvurular yalnızca online olarak yapılacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Zabıt katibi alımı: Başvuru yapacak birinin minimum lise mezunu olması ve en fazla lisans mezunu olması şartları ile 30 adet personel alınacaktır.

Teknisyen alımı: Alanıyla alakalı ortaöğretim dengi mesleki teknik bilgilerine sahip olma şartı ile 3 adet personel alınacaktır.

İnşaat teknisyeni alımı: Alanıyla alakalı ortaöğretim dengi mesleki teknik bilgilerine sahip olma şartı ile 2 adet personel alınacaktır.

Şoför alımı: minimum lise yahut en fazla lisans mezunu olma şartları ile 10 adet şoför alınacaktır.

Hizmetli alımı: KPSS 2020 yılı sınavına girmiş olma şartı ile 12 adet hizmetli kamu personeli alınacaktır.

Garson alımı: minimum lise yahut en fazla lisans mezunu olma şartları ile 6 adet garson personeli alınacaktır.

Bulaşıkçı alımı: minimum lise yahut en fazla lisans mezunu olma ve 2020 KPSS sınavına girmiş olma şartı ile personel alınacaktır.

Mübaşir alımı: Başvuru yapacak birinin 2020 yılı KPSS 93, P93 ve p94 sınavına girmiş olma ve minimum lise mezunu olma şartı aranmaktadır.

Programcı alımı: En son ise minimum ön lisans mezunu olan KPSS 2020 yılı sınavlarına girmiş olma şartları ile personel alınacaktır.

Başvuru ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu