Başvurular

Danıştay 10 Güvenlik Görevlisi 20 Temizlik Personeli Alımı En Az Lise 2022

Danıştay 10 Güvenlik Görevlisi 20 Temizlik Personeli Alımı En Az Lise 2022, iş başvuruları bölümünde Danıştay 10 Güvenlik Görevlisi 20 Temizlik Personeli Alımı En Az Lise ile ilgili bilgi aktaracağız. Danıştay 10 Güvenlik Görevlisi 20 Temizlik Personeli Alımı En Az Lise ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Danıştay 10 Güvenlik Görevlisi 20 Temizlik Personeli Alımı En Az Lise

Danıştay Başkanlığı Sürekli İşçi Alımı Duyurusu

10 güvenlik görevlisi alımı ve 20 temizlik personeli alımı yapılacağı ilan edildi. En az lise mezunu olan adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Türkiye genelinden başvurular kabul edilecek.

Danıştay Başvurusu Nasıl Yapılacak

İŞKUR internet sitesinde 9 Ağustos 2021 ile 13 Ağustos 2021 tarihleri içinde Ankara İŞKUR İl Müdürlüğüne – Çankaya Hizmet Merkezine şahsen yahut iskur.gov.tr internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine T.C. Kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, bedensel özürlü olmamak, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri önüne geçer bulunmaması isteniyor.
Mesleği ile alakalı minimum 1 yıl deneyimi olmak. Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmamak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu içindeki fark 13’ten fazla, 17’dminimum olmamak, (Misal verilecek olursa; 180 cm boyunda olan bir adayın kilosunun 80+13=93’ten fazla, 80-17=63’tminimum olmaması gerekmektedir.). Sınav ilan tarihi saygınlığıyla 35 yaşını bitirmemiş olmak.

Temizlik Personeli Alımı Başvuru Şartları

Görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak. Sınav ilan tarihi saygınlığıyla 35 yaşını bitirmemiş olmak. En az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu