Müşteri Hizmetleri

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Daikin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Daikin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Daikin çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Daikin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Daikin şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Daikin müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Daikin, 1924 senesinde Japonya merkezli kurulmuş bir elektronik şirketidir. Türkiye’de 2011 senesinden bu yana bilinmektedir. Daikin’in genelde üretip geliştirdiği ürünler şu biçimdedir; Klima, Kimyasallar, Ulaşım ve Soğutma Sistemleri, Yarı iletkenler, Hidrolik, ekipman, Hibrid, Hidrolik, Elektronik, Savunma, Satış sonrası servis, Yağ soğutma üniteleri, Plastik endüstrisi için temel çekme üniteleri.

Daikin ürettiği klima sistemleri aracılığıyla bi hayli bilinen ve gözde markalar içinde yerini almıştır. Köklü bir şirket olması, kaliteli ürünler üretmesi ve müşteri tatminiyetiyle bi hayli beğenilmiştir. Verdiği satış sonrası destek ile kurumsal olarak bi hayli beğeni alan bir şirkettir. Sloganı; “Dünyanın klima uzmanı”

Daikin Çağrı Merkezi Numarası

Klima sektöründe faaliyete geçtiği günden bu yana ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve merkezi sistemler alanında en son teknoloji ve en üstün nitelikli ürünler sunan Daikin, birden fazla icat ve yenilikle dolu bir geçmişe sahip olduğu gibi, üyelerinin gereksinimlerini ve hayallerini tatmin edecek bir geleceği de her zaman hedeflemektedir.  Şirketimiz yalnızca doğru hava uzmanı olmakla kalmayıp, üyelerimizin ihtiyacı olan her yer ve zamanda 444 99 90 numaralı çağrı merkezlerimiz aracılığıyla doğru iletişim uzmanı olmaveya çalışmaktadır.  Bu numarayı tercih ederek her türlü servis, bakım, ürün isteklerinizle tarafımıza ulaşabilir, en doğru en uygun teknik desteğe kavuşabilirsiniz. Daikin çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Daikin Müşteri Hizmetleri Numarası

Klima, kombi, hava temseyirci ve mühendislik çözümleri başlıkları altında toplanmış olan ürün gamımızı internet sitemiz üzerinden ulaşarak inceleyebileceğiniz ve online alışveriş yapabileceğiniz gibi,   bayilerimize, satış noktalarımıza bizzat gelerek de alışveriş yapma ihtimaliniz söz konusudur. Ne  biçimde olursa olsun, yapılan alışverişlerde Daikin siz kıymetli üyelerinin devamlı yanında olmuştur. 444 99 90 telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcimizle görüşme uygulayabilirsiniz. Yapılan görüşmeleriniz kayıt altında tutulacaktır. 6998 sayılı kişisel verilerin muhafaza edilmesi ile ilgiliki yasaya uygun olarak , kişisel detaylarınız güvence altında olacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Daikin müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Daikin Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Daikin internet sitesini kullandığınızda, eğer bir desteğe ihtiyaç duyarsanız, ürünlerimiz ile ilgili destek veren “online yardım” tuşuna basarsanız, whatsapp üzerinden müşteri temsilcimizle görüşme sohbeti başlatabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteğe göre 444 99 90 numaralı telefon hattımızı aradıktan sonra ‘1’ tuşlarsanız  klima , ‘2’ tuşlarsanız kombi, ‘3’ tuşlarsanız endüstriyel soğutma, ‘4’ tuşlarsanız merkezi ısıtma ve kazanlar, ‘5’ tuşlarsanız VRV sistemleri, ‘6’ tuşlarsanız ısı pompası, ‘7’ tuşlarsanız chiller, fan coil ürünleri ile ilgili görüşebilirsiniz. İlgili ürünün menülerindeki sesli ikazları takip ederek müşteri temsilcimize kadar varabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Daikin müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Daikin Şikayet Hattı

Daikin iletişim merkezi siz kıymetli üyelerinin aldığı ürünlerinde yaşamış olduğu her türlü problemde yanınızda olacaktır. Yukarıdaki telefon numarasını arayabileceğiniz gibi, bunun yanı sıra  https://www.daikin.com.tr adresine giriş yaparak istediğiniz servis veya mağazamıza ait iletişim bilgilerine varabilirsiniz. Bunun bunun yanında iletişim sekmesini tercih ederek , kişisel detaylarınızi girdikten sonra dilediğiniz mesajı bize yazabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Daikin müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Daikinşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Gülsuyu Mah. Fevzi Çakmak Cad. Burçak Sok. No:20/A 34848
Telefon: 0216 453 27 00 (Pbx)
Faks: 0216 671 06 00

Daikin’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Daikin ürününüz ile ilgili detaylı bilgi alabilir, bölge müdürlüklerinin iletişim numaralarına ulaşabilir, teknik servis ile ilgili detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Daikin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 99 90

Arama Kelimeleri: daikin iletişim bilgileri, daikin telefon no, daikin irtibat tel, daikin canlı destek, daikin müşteri temsilcisi, daikin şikayet hattı, daikin müşteri hizmetleri numarası, daikin çağrı merkezi numarası, daikin iletişim numarası, daikin çağrı merkezi, daikin müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu