Müşteri Hizmetleri

D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Smart çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde D-Smart müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden D-Smart şikayet hattına ulaşabilirsiniz. D-Smart müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

D-Smart, iki bin altı senesinde Doğan Holding aracılığıyla kurulmuş bir dijital platformdur. 2007 senesinden bu yana TV alanında ve dijital alanda hizmet vermektedir. Yayınlarını Turksat 3A ve Turksat 4A uyduları ile yapmaktadır. 2016 senesinin 3.çeyrek raporlarına göre D-Smart’ın toplamda 932.315 abonesi bulunmaktadır. Ayrıca D-Smart, internet hizmeti de sağlamaktadır.

D-Smart Çağrı Merkezi Numarası

D-Smart’ın üyelerine sunduğu kanallar şu biçimdedir; sinema ve dizi kanalları, National Geographic ve Discovery gibi topalam 14 belgesel kanalı, tüm ulusal kanallar, Türksat ve Hotbird uydularında yayın yapan uydu kanalları, 84’ü HD, 290’dan fazla kanalı içinde barındırmaktadır. D-Smart’ın Smart Sport adında bir spor kanalı bulunmaktadır. Bu kanalda İngiltere Premier Ligi maçları yayınlanmaktadır. Bu kanal için bir sürü abone olan kişi mevcuttur.

D-Smart’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu dsmart çağrı merkezi numarası aracılığıyla aboneliğiniz ile ilgili tüm sorun ve soruları iletebilir, teknik arıza bildiriminde bulunabilir, ödenmemiş fatura borç tutarınızı öğrenebilir, size en yakın D-Smart satış noktasını basit bir şekilde öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

D-Smart uydu üzerinden verdiği hizmetlere ilave olarak D-Smart GO ile abonelerine D-Smart dünyasını internet üzerinden de sunarak bu alanda bi hayli adından söz ettirmiştir. D-Smart GO kullanıcıları bilgisayar, mobil cihaz, tablet ve uydu alıcıları üzerinden istedikleri zaman D-Smart’ın zengin içeriğine ve çok daha yükseksına ulaşarak bu hizmetten yararlanabilmektedir. Bu hizmeti alırken internet bağlantınız olması yeterli gelmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için D-Smart müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Ayrıca, dijital yayıncılık ve internet teknolojilerinin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyüyerek iki bin on senesinden bu yana internet servisi de sağlayan D-Smart, D-SmartNet markası ile tüm internet paketlerini üyelerine tek fatura anlayışı ile sunarak bu alanda büyük rahatlıklar sağlamıştır ve bundan dolayı bi hayli beğeni toplamıştır.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Numarası

D-Smart etik kurallara bağlılığı ve çalışma ilkeleri prensipleri olan çalışanları ile yoluna devam ederken üyelerine her hususta destek olmayı ilke edinmiştir. Bu nedenle birbirinden farklı iletişim kanalları aracılığıyla üyelerine en kısa yoldan ve en kalıcı çözümleri sağlamaktadır. D-Smart müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek iş ve işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

İlgili şirketin internet sitesinin ana sayfasındaki tüketici şikâyetleri başlığı altından online işlemlere giriş yaparak şikâyetinizi basit bir şekilde ve ücretsiz olarak iletebilirsiniz ve bu konu da destek talebinde bulunabilirsiniz. Bu poblemlerinızın çözüme yönelik verilen yazılı yanıtları yine aynı biçimde takip ederek tarafınıza gelen bilgilendirmeleri kontrolünü yapabilirsiniz. Sizlerin başvuruda bulunduğunuz şikayetlerinizi on iş günü içinde yanıtlandırılması hedeflenerek sizlere en iyi biçimde hizmet sunulmaktadır.

D-Smart Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan D-Smart müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri DSmart şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 266 0 266

Dsmart çağrı merkezi iletişim numarası dışında yine ulaşım yapabileceğiniz poblemlerinıza ve sorularınıza yanıt bulabileceğiniz iletişim formu olanağı da bulunmaktadır. Bu iletişim formu üzerinden görüş, öneri ve istekleriniz iletebileceğiniz gibi dsmart ile alakalı diğer işlemleriniz ile ilgili da bilgi alabilirsiniz.

D-Smart İletişim Formu

Arama Kelimeleri: d-smart iletişim bilgileri, d-smart telefon no, d-smart irtibat tel, d-smart canlı destek, d-smart müşteri temsilcisi, d-smart şikayet hattı, d-smart müşteri hizmetleri numarası, d-smart çağrı merkezi numarası, d-smart iletişim numarası, d-smart çağrı merkezi, d-smart müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu