Başvurular

D.K.K. ve Kışla Gazino Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanları 2022

D.K.K. ve Kışla Gazino Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde D.K.K. ve Kışla Gazino Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. D.K.K. ve Kışla Gazino Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

D.K.K. ve Kışla Gazino Müdürlüğü Personel Alımı İŞKUR İlanları

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ile Kışla Gazino Müdürlüğü işçi alımı için 2 farklı İŞKUR ilanları paylaşımı yaptı. Askeri alımlar olarak değil devlet işçi alımı olarak ilana çıkılmıştır. Adaylar aşağıda verilen ilan numaraları ile birlikte 20 Aralık 2021 tarihi bitimine kadar İŞKUR üzerinden başvuru yapabilir.

Kışla Gazino Müdürlüğü

Muhasebe yetkilisi alımı için minimum ortaöğretim en fazla lisans mezunu olanlar başvuru yapabilecek. Adaylar 18 ile 50 yaş içinde olması diğer şartlar içinde yerini aldı.

Tek Düzen Hesap Planı, Yevmiye Kayıtları, KDV, Muhtazar, Dönem Sonu İşlemlerine vakıf, Muhasebe Bordrolama personel özlük işlemlerine hakim, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen,

Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, detaylara önem veren, sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, temsil kabiliyeti yüksek, EMA Kantin ve Sosyal Tesisler Muhasebe Otomasyon Programını iyi derecede Kullanabilen, Otel, kantin, berber, kuaför, çamasırhane, bar ve benzeri işlerin maliyet muhasebesi işlemlerine hakim olması gerekiyor.

Mal alım anlaşmaleri-Hizmet alım anlaşmaleri için Damga Vergisi, Geçici ve Kesin Teminat işlemlerine vakıf, Mali Müşavirlik Bürosunda minimum 2 (iki) yıl işinde uzman, (İş deneyim süresi kadar Sosyal Güvenlik Kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek) olması şartı var. Bolu ikamet şartı aranmaktadır.

Başvurusu 00006464296 iş ilan numarası ile yapılacak.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı İlanı

Aksaz Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı lojistik meslek elemanı alımı yapıyor. Başvuru yapacak adaylar meslek yüksekokulu muhasebe, muhasebe ve vergi uygulamaları, maliye, muhasebe ve vergi, işletme-muhasebe, işletme ve işletme yönetimi mezunu olması gerekiyor. Ayrıca minimum KPSS 60 puan şartı yer alıyor. Muğla şehrinden ilana başvuru kabul edilecek. Başvurusu 00006463040 iş ilan numarası ile yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu