Başvurular

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı Kamu Personeli Alımı 2022

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı Kamu Personeli Alımı

Cumhurbaşkanlığı Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alay Komutanlığı Hizmet Birliği Komutanlığı Ankara alımı yapıldığını ilan etti. İlana göre Meslek Yüksekokulu mezunu adaylar içinde alım yapılacaktır.

Başvurusu Nasıl Yapılacak

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası üzerinden 00006198411 İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacak. Elektronik ortamda başvuruları alacaktır. 16 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar işlem yapılacaktır.

Adaylar 18 ile 30 yaş içinde olması istenmektedir. Okul öncesi öğretmen alımı yapılıyor.

Önlisans düzeyinde durumu talep şartlarına uyan ve ilanın yayımlandığı anda geçerli KPSS puan türünden minimum 60 puan almış olan adayların başvuruları kabul edilir.

Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda veya kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara açıklamalur.

Durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan bireylerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada bulunan diğer bireyler dahil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sınavdan önce yahut sonra yapılabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu