Başvurular

Çukurova Üniversitesi En Az İlkokul Mezun 17 Daimi İşçi Alımı 2022

Çukurova Üniversitesi En Az İlkokul Mezun 17 Daimi İşçi Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Çukurova Üniversitesi En Az İlkokul Mezun 17 Daimi İşçi Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Çukurova Üniversitesi En Az İlkokul Mezun 17 Daimi İşçi Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Çukurova Üniversitesi En Az İlkokul Mezun 17 Daimi İşçi Alımı

Çukurova Üniversitesi aracılığıyla yapılan resmi ilan açıklaması ile bünyesine 17 kişi sürekli olarak işçi kamu personeli alımı yapılacak. Üniversite aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alınacak kamu personelleri üniversitenin Ziraat Fakültesine alınarak istihdam edilecekler.

Yapılan bilgilendirmede yapılacak olan bu sürekli olarak işçi devlet işçi alımı başvurularının İŞKUR üzerinden bugün yayınlanarak iş kanunu mevzuatına göre çalıştırılacağı açıklamaldu.

Kamu Şoför Personel Alımı

Kamu Şoför işçi alımı 1 kişi alınacak olup adayların minimum ilkokul mezunu olması, 18 yaş ile 30 yaş aralığında bulunması, adayların eski ehliyet kullananlarda E sınıfı yeni ehliyet kullananlarda D sınıfı ehliyet sahibi olması, SRC 2 ve Psiko-Teknik belgesi sahibi olmaları gerekmektedir. İŞKUR iş ilanı başvurusu için yayına giren 00006474850 İŞKUR ilan numarası ile başvuru yapılması gerekiyor.

Yük taşıma amaçlı Ağır Vasıta Şoförü Alımı içi adayların minimum ilkokul mezunu olması ve G sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekiyor. Başvuru yapabilmek için yayına giren İŞKUR iş ilan numarası 00006474860 olarak yayınlandı.

Üniversite kamu personeli alımı ilanı İŞKUR iş ilanı ile 1 Elektrikçi ünvanlı işçi alımı için adayların meslek liseleri elektrik, elektrik-elektronik bölüm mezunu minimum 3 yıl elektrikçilik yapmış bireyler için İŞKUR iş ilan numarası 00006474871 olarak yayınlandı.

İŞKUR işçi alımı 4 Traktör Şoförü alımı için adayların minimum ilkokul mezunu olması ve E sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00006474880 olarak yayınlandı.

İŞKUR kamu alım 10 beden sürekli olarak işçi alımı adaylarının minimum ilkokul mezunu olması ve minimum B sınıfı ehliyete sahip olmaları şartı aranmaktadır. İŞKUR ilan numarası 00006474890 olarak yayınlandı.

Adana Çukurova Üniversitesi aracılığıyla yapılan bilgilendirmede yalnızca ilan tarihi itibariyle Adana ikametli bireylerin başvuruları alınabilecek.

İŞKUR Devlet Personel Alımı Başvurusu

Şartları taşıyan personel adaylarının 27 Aralık 2021 tarihi ile 31 Aralık 2021 tarihleri içinde başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya Adana İŞKUR İl Müdürlüğüne yukarıda gösterilen kamu iş ilan numaraları ile yapabilecekler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu