Başvurular

Çukobirlik Kamuya Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor 2022

Çukobirlik Kamuya Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Çukobirlik Kamuya Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Çukobirlik Kamuya Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Çukobirlik Kamuya Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor

Kamu personeli alımı için Resmi gazetede yayımlanan işçi alımı ilanlarına göre Çukobirlik Genel Müdürlüğü Müfettiş yardımcısı alımı yapıyor.

Başvuru Şartları;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, başvuru yapacak adaylar 35 yaşını tamamlamamış olmak. Adayların görevini yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Erkek adayların askerliğini yapmış olması yahut askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir, müfettişlik karakter ve niteliklerine haiz bulunmak.

Giriş sınavına en fazla 1 kere katılmış olmak, önceden çalıştığı kurum ve kuruluşlardan ahlaki nedenlerle çıkartılmamış olmak.

Şartlarını taşıyan adaylar başvurularını basit bir şekilde yapacaktır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler;

Başvuru yapacak adaylar nüfus cüzdanı örneği, mezuniyet belgesi, imzalı fotoğraflı detaylı özgeçmiş, adli sicil kaydı son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf, askerlik durum belgesi, yabancı okul mezunları için denklik belgesi, belgelerine sahip ise başvurularını rahatlıkla yapabileceklerdir.

Başvuru Şekli ve tarihi;

Gereken belgelere sahip ve şartları taşıyan adaylar başvurularını Çukobirlik Denetim ve Rehberlik Başkanlığı, Mersin Yolu üzeri, 19. Km. Seyhan/ ADANA adresine şahsen gidip başvuru yapabileceklerdir. Gereken belgelere sahip ve şartları taşıyan adaylar başvurular 7 Eylül 2021 tarihinde başlamış olup 27 Eylül 2021 tarihinde bitmiş olacaktır.

Öğrenim Şartları

En az 4 yıllık lisans eğitimi veren iktisat, İşletme, Hukuk, Siyasal Bilgiler, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Bankacılık ve Finans, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu