Başvurular

CTE ve Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı başvuru bitiyor 2022

CTE ve Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı başvuru bitiyor 2022, iş başvuruları bölümünde CTE ve Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı başvuru bitiyor ile ilgili bilgi aktaracağız. CTE ve Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı başvuru bitiyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

CTE ve Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı başvuru bitiyor

CTE ve Adalet Bakanlığı kamu personeli alımı başvuruları sona erecek. Ceza ve Tevkifevleri ve Adalet Bakanlığı şehirlere alım için ilanlara çıkmıştı. 4 farklı ilanlarda hangi ünvanlar ve nasıl başvuru yapılacağı sunuldu. Alınacaklar Adli ve İdari yargı birimlerinde görev alacaklar.

İlk ilanda Bakanlık 5075 şoför, zabıt katibi, koruma ve güvenlik görevlisi, mübaşir, aşçı ve tercüman alımı yapmaktadır.

İkinci ilanda 5358 büro personeli, infaz koruma memuru, sağlık teknikeri, hemşire, şoför, teknisyen, kaloriferci ve aşçı alımı yapıyor.

Üçüncü ilanda 814 anlaşmali icra katibi alımı yapılıyor.

Dördüncü ilanda 237 koruma ve güvenlik görevlisi, kaloriferci, aşçı, şoför, tekniker, teknisyen ve mühendis alımı olarak yapacak.

cte-adalet-memur-alimi.jpg

Adaylar başvuru yaparken her ilan içinde bulunan özel şartları incelemesi gerekmektedir. Adalet Bakanlığı 4 ilanı sitemiz olarak siz değerli okurlarımıza sunmuştur. Hangi ilanı inceleyecek ve başvuru yapacaksanız.

Başvuru yapacak adaylar 12 Mart tarihi bitimine kadar E-Devlet üzerinden internet ortamında başvuru yapılabilir. Posta ve başka yollarla yapılacak başvurular geçersiz sayılacak.

NOT; kılavuzlar ve başvuru şartları iyi incelenmeden işlem yapılması gereksiz hak kayıplarınıza sebep olabilir.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu