Müşteri Hizmetleri

CTB Medya Web Şikayet Hattı Çağrı Merkezi Numarası

CTB Medya Web Şikayet Hattı Çağrı Merkezi Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde CTB Medya Web Şikayet Hattı Çağrı Merkezi Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. CTB Medya Web Şikayet Hattı Çağrı Merkezi Numarası yazımızın detayları..

CTB Medya Web Şikayet Hattı Çağrı Merkezi Numarası

Telefon numaraları üzerine çok fazla gönderilen mesaj içerikleri ile adından sözü edilen firma ile alakalı bilgi almak için makalemize inceleyebilirsiniz. Bir çok kişini telefonuna gelen mesaj ile bu ismi duydukları bilinmektedir. Sn…; ….. ….. kargo alışverişlerinizden toplanan 3200 ParaPuan ile akıllı cep telefonu indirimi kazandınız, sipariş için; … web sitesi ismi aktarılarak sizlerin dikkati çekilmektedir.

İlgili numara üzerinden sipariş geçtikten sonra sizlere kargo gönderimi yapılmaktadır fakat sizlerin talep ettiği ürünler yerine basit ve tamamen farklı ürünlerin gönderimi yapılmaktadır.

Farklı numaralar üzerinden sizlere gönderilen mesajlarda genelde içerik aynıdır. Bazen kayıp eşya bürosundan bahsedilirken arada bir puan veya indirim gibi durumlardan bahsedilerek sizlerin dikkati çekilmektedir. Anlık olarak dalgınlığa gelen bireyler aracılığıyla siparişler verilmektedir. Bu anlamda alakalı firma bilgileri yer almıyor ve karşınızda muhattap olabileceğiniz bireyler de bulunmadığı için bu firma ile alakalı güven duyulmaması gereklidir.

CTB Medya Web Çağrı Merkezi Numarası

İlgili şirkete ait sabit telefon numarası bulunmamaktadır. Değişen numaralar üzerinden mesaj gönderimi yapılırken sipariş verdikten sonra alakalı numaraya ulaşamıyorsunuz veya sizlerin aranması açılmıyor.

Sizlere gelen mesajlardaki bağlantıyı açtığınız zaman sizlere Atatürk Havalimanı’ndaki Samsung Galaxy s8 ürününün satıldığını ve gazete  veya haberlerde de çıktığını gösteren görseller bulunmaktadır. Bu sitelerin kaynağı net değildir ve sunulan görseller ile mesaj gönderilen bireyler yanlış yönlendirilmektedir.

 

Arama Kelimeleri: CTB Medya Web çağrı merkezi numarası, CTB Medya Web müşteri hizmetleri numarası, CTB Medya Web şikayet hattı, CTB Medya Web şikayet telefonu, CTB Medya Web şikayet

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu