CS:GO Uçma Kodu (Noclip) 2023

CS:GO Uçma Kodu (Noclip) 2023

tarafından
8
CS:GO Uçma Kodu (Noclip) 2023

CS:GO Uçma Kodu (Noclip) 2023, oyun bölümümüzde CS:GO Uçma Kodu (Noclip) 2023 modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Global olarak en fazla bi hayli beğeni alan ve oynanan FPS oyunları içinde CS:GO bulunmaktadır. Bilhassa geçmişten bu yana gelen sevgisi ile birlikte, oyuncuların sevdiği bir isimdir. Oyun Serüveni olarak bu içeriğimizde CS:GO uçma kodu konusuna değineceğiz. Umarım siz değerli okurlarımız için faydalı bir içerik olacaktır.

CS:GO Uçma Kodu Nedir?

Uçma kodu, oyuncunun oyun içindeki kişiliğini havada sürekli olarak hareket ettirmesini sağlar. Lakin, bu tür kodların kullanımı genelde oyun içindeki bir kural ihlali olarak kabul edilir ve yasaklanmıştır. Bu nedenle, bu tür kodların kullanımını önermemekteyiz. Oyunu daha keyifli ve zevkli hale getirmek isteyenler bu kodu genelde kullanmaktadır. Bu noktada zaten kodu dostları ile oynayanlar ve şaka olarak yapmak isteyenler kullanmaktadır. Sizlere de bu biçimde öneride bulunabiliriz.

CS:GO Uçma Kodu

Birçok birinin merak ettiği konulardan birisi CS:GO uçma kodu konusudur. Sizler için bu kodu birazdan paylaşacağım. Bunun yanında oyun içinde sizlerde bu kodu kullanmış olacaksınızdır. Bildiğiniz üzere bu kod genelde arkadaşlar ile birlikte oynanırken kullanılmaktadır. Bu nedenten dolayı da birazdan paylaşacağım kodda dikkatli olmanız gerekmektedir. Gelin bi hayli hızlıca cs uçma hilesi konusuna değinelim.

  • İlk olarak oyuna giriş yapın ve konsolu (“) tuşu ile açın.
  • Açılan kod alanında “sv_cheats 1) yazın.
  • Daha sonra ise “bind c noclip” yazıyoruz.

Bu adımları bitirdiğınızda artık CS:GO noclip kodu işlemi tamamlanmış olacaktır. Burada size kalan tek şeyin “c” tuşuna basarak uçmak olduğunu söyleyebilirim. Son derece basit ve bi hayli hızlı adımlarla sizlerde oyunda uçma işlemini yapabilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte CS:GO Uçma Kodu (Noclip) konusuna değinmekteyiz. Umarım siz değerli okurlarımız için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Bu tür ve farklı oyun konuları için sitemizi takip etmeyi unutmayın. En güncel mod ve blog içeriklerimiz sizleri beklemektedir. Aynı zamanda sitemizde bulunan ets 2 mod kategorisine de inceleyebilirsiniz.