Başvurular

ÇSGB Danışman Alımı (Hibe Projesi Kapsamlı İş İlanları) 2022

ÇSGB Danışman Alımı (Hibe Projesi Kapsamlı İş İlanları) 2022, iş başvuruları bölümünde ÇSGB Danışman Alımı (Hibe Projesi Kapsamlı İş İlanları) ile ilgili bilgi aktaracağız. ÇSGB Danışman Alımı (Hibe Projesi Kapsamlı İş İlanları) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

ÇSGB Danışman Alımı (Hibe Projesi Kapsamlı İş İlanları)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı aracılığıyla 2022 yılı iş ilanları yayınlanmıştır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı aracılığıyla paylaşılan ilanda hemen hemen olarak 5650 TL maaş ile memur alımı yapılacağı açıklanmıştır.

ÇSGB danışman alımı hibe projesi kapsamı içinde iş ilanları olarak ulaşıme sunuldu.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvan memur olup nitelik olarak ise da 3 farklı unvanda alım yapılacak olup unvanlar sırası ile 1 Yazılım Mimarı, 3 Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 Bireysel Danışman alımları yapılacaktır.

Devlet Memur Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Danışman olarak Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı adı altında hizmet etmek isteyenler için başvurular Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü Emek  mahallesi Bosna Hersek Caddesi No: 29 06490 Çankaya/Ankara adresine istediğimiz belgelerin iletilmesi yani posta yolu ile yapılacaktır.

Posta yolu ile yapılacak müracaatların ile ilgili tam bir bilgi sahibi olmak isteyen adaylar kurumdan tüm detaylar öğrenile bilecektir.

Başvuru yapacak adaylar için başvurular alınmaya açık olup en geç müracaatlar 17 Ocak 2022 tarihine kadar yapılacaktır.

Memur Alım Şartları

Başvuru yapacak adaylar için yazılım mimarı alım şartı olarak üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinde herhangi birinden mezun olma ve minimum 7 yıllık deneyime sahip olma şartları ile alım yapılacaktır.

Yazılım geliştirme danışmanı olarak hizmet etmek isteyen adaylar için alım şartları olarak üniversitelerin herhangi bir lisans mezunu olması ve minimum 3 yıl tecrübeye sahip olması gerekiyor.

Bireysel danışman olarak hizmet etmek isteyen adaylar için üniversitelerin endüstri, matematik, istatistik yahut bilgisayar mühendisliği bölümlerinden birinden lisans mezunu olma şartı ile alım yapılacaktır.

Başvuru ilanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu