Oyun

CS: GO Işınlanma Kodu 2021

CS: GO Işınlanma Kodu 2021, güncel bilgiler bölümümüzde CS: GO Işınlanma Kodu 2021 başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. CS: GO Işınlanma Kodu 2021 haberimizin detayları..

CS: GO Işınlanma Kodu 2021

CS: GO oyununda çok daha yüksek keyif almak ve bunun yanı sıra rakiplerinize daha fazla üstünlük sağlamak maksadıyla CS: GO ışınlama kodu kullanabilirsiniz. CS: GO uçma kodu aracılığıyla rakipleriniz sizi hiçbir zaman bulamayacaklar.

CS: GO Işınlama Kodu

CS: GO oyununda çok daha yüksek keyif almanız için çeşitli kodlar yer alıyor. Bu kodlardan birisini de CS: GO ışınlanma kodu oluşturuyor. Işınlanma kodu ile birlikte yürümek yerine uçarak istediğiniz herhangi bir yere bi hayli hızlıca gidebiliyorsunuz. Işınlanma kodu bunun yanı sıra bir noktadan bir noktaya bi hayli hızlıca varmanızı sağladığı gibi rakiplerinizin de sizi fark etmemesine ve asla bulamamasına neden oluyor. Bu durum ise özellikle CS: GO haritaları için keşif yapmak isteyenler için de mühim bir avantaj yaratıyor çünkü bu sayede haritalar daha bi hayli hızlı bir biçimde keşfedilebiliyor. Aynı zamanda ışınlanma kodu aktif haldeyken atacağınız bombalar da hedeflerine çok daha bi hayli hızlı ve yüksekten varabiliyorlar.

CS: GO Işınlanma Kodu Aktif Yapma

CS: GO ışınlanma kodunu aktif yapmak için ilk olarak geliştirici konsolu aktif hale getirin. Geliştirici konsolu aktif yapmak için şu adımları izleyin;

  • CS: GO ana menüde seçenekler kısmına girin,
  • Açılan sayfada oyun ayarları kısmına girin,
  • Oyun ayarları içinde bulunan geliştirici konsolu etkinleştir kısmını bulun ve bu seçeneği aktif hale getirin,
  • Seçenekler menüsünden bu sefer klavye – fare bölümüne girin ve buradan konsolu aç kapa kısmını bulun, karşısında ise konsolun hangi tuş ile açılıp kapanacağını söyleyen tuş girişini yapın. Oyunun kendi ayarlarında bu tuş tırnak tuşu olarak atanmaktadır.
  • Ana menüye ayarları kaydederek dönüş yapın ve ardından oyuna girin, konsolu açmak için atadığınız tuşa basarak konsolun açılıp açılmadığını kontrol edin.

CS: GO Işınlanma Kodu Nasıl Girilir?

Konsolu aktif ettikten sonra CS: GO ışınlanma kodunu yazmak için konsolu açın ve açılan konsola sv_cheats 1 yazarak enter tuşuna basın. Bu komutu yazdıktan sonra tekrar konsola “bind ‘kullanılacak tuş’ noclip” komutunu yazmanız gerekmektedir. Misal verilecek olursa “bind j noclip” yazarsanız j tuşuna basınca ışınlanma modu aktif olacaktır. CS: GO ışınlanma kodu yalnızca yönetici olunan sunucularda aktif olmaktadır.

Paylaş

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu