Bilgi Arşivi

Çorum AMATEM İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Çorum AMATEM İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Çorum AMATEM İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Çorum AMATEM İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Çorum AMATEM İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Çorum AMATEM iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı ile 2015 tarihinde poliklinik hizmeti vermeye başlayan kurum, 2016 senesinden bu yana ise yatan hasta kabulüne başlamıştır.

15 yataklı merkezde; 2 doktor, 6 hemşire, 1 psikolog, 1 sosyal hizmet uzmanı, 9 güvenlik görevlisi, 5 temizlik personeli, 1 hasta yönlendirme görevlisi, sekreter ve laboratuvar teknisyeni bulunmaktadır.

AMATEM kliniğinin poliklinik hizmetleri içinde denetimli serbestlik polikliniği de bulunmaktadır. Ayrıca bağımlılık nasıl tedavi edileceğinin önemli bir parçası olması bundan dolayı yatan hastalarımız ve ayaktan takip ettiğimiz hastalarımızın aileleri için her çarşamba günü düzenli eğitimler yapılmaktadır.

Çorum AMATEM İş İlanları ve İş BaşvurusuÇorum AMATEM İş İlanları ve İş Başvurusu

Çorum AMATEM İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sosyal hizmet kurumu olarak adı altında çeşitli meslek gruplarından çok sayıda personel çalıştıran kurum,  ihtiyaçları ışığında belirli zamanlarda işçi alımı yapmaktadır.

4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile çeşitli işçi kurumlarından işçi alımı gerçekleştiren AMATEM, bu ilanları ilan.gov.tr adresinden yayımlamaktadır.

Aynı zamanda temizlik, güvenlik ve çeşitli hizmet alımları da yine aynı biçimde 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü olarak hizmet alımı şeklinde gerçekleştirilmektedir.

Kurum adı altında kadrolu olarak çalışabilmek yahut hekim, hemşire ve uzman gibi alanlarda iş başvurusunda bulunmak için İŞKUR, resmi gazete ve ilan.gov.tr adresleri üzerinden ilanların takip edilmesi gerekmektedir.

Çorum AMATEM İş İlanları

Bir devlet kurumu olması sebebiyle belirli pozisyonlara başvuru şartlarının bulunabileceği için adayların ilk kez başvuruda bulunmak istedikleri pozisyonlar ile alakalı şartları okuması ve gerekli şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu şartlar yayımlanan ilanlarda ayrıntılı bir biçimde öğrenilebilir.

Misal verilecek olursa memur pozisyonları için adaylardan KPSS puanı istenebilir, bu bağlamda eğer KPSS puanının yoksa başvuruda bulunmanız olanaksızdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu