Müşteri Hizmetleri

Connected2.me Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Connected2.me Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Connected2.me Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Connected2.me Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Connected2.me Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Connected2.me, 2011 senesinde Ozan Yerli aracılığıyla kurulmuş bir sosyal ağ platformudur. Connected2.me’de bireyler birbirleriyle anlık olarak mesajlaşabilmektedir. Uygulama yayına girdiğindan bu yana çok fazla talep görmüştür. Her geçen gün popülaritesi gittikçe artan Connected2.me, bünyesinde 5 milyondan fazla kullanıcı barındırmaktadır.

Connected2.me, Android ve iOS tabanlı mobil işletim sistemlerinde kullanılabildiğinin bunun yanında normal websitesinden de kullanılabilmektedir. Connected2.me’de mesajı yazan birinin kimliği tamamen gizli tutulur. Lakin son gelen yeniliklerle birlikte kullanıcılar birbirlerini arkadaş olarak da ekleyebilmektedirler. Connected2.me’ye kayıt olmak ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Lakin bazı ek özellikler için ücret istenebilmektedir.

Connected2.me’ye ulaşabileceğiniz herhangi bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır.

Lakin aşağıda sizlere vermiş olduğumuz Connected2.me iletişim mail adresi ve iletişim formu aracılığıyla Connected2.me’ye ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu iletişim yollarını tercih ederek hesabınızla alakalı tüm teknik poblemleri iletebilir, müstehcen içeriğe sahip kullanıcıları şikayet edebilir, Connected2.me hesap kaldırma ile alakalı işlemlerinizde yaşadığınız poblemleri belirtebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Connected2.me İletişim Mail Adresi
[email protected]

Connected2.me İletişim Formu

Arama Kelimeleri: connected2.me iletişim bilgileri, connected2.me telefon no, connected2.me irtibat tel, connected2.me canlı destek, connected2.me müşteri temsilcisi, connected2.me şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu