Bilgi Arşivi

Conduent İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Conduent İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Conduent İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Conduent İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Conduent İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Conduent iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

Conduent, Dünya genelinde 22 ülkede hizmet veren 2017 senesinde kurulmuş bir iş servisleri sağlayıcısıdır. Devletlere ve özel şirketlere süreç verimliliği, maliyet tasarrufu ve uzun vadeli gelir artışı gibi hizmetler sunan Conduent 60.000’den fazla çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

4 yıl önce kurulmasına rağmen yılda milyarlarca dolar kazanarak Dünya’nın en büyük borsalarından birinde işlem görecek kadar büyüme kazanmış olan Conduent, ülkemiz sektörüne de adım atarak hızla sektörde önderliğe oturmuş, bu bağlamda sürekli olarak olarak git gide artan personel ihtiyacına karşılık vermek amacı ile çeşitli platformlardan iş ilanları yayımlamaktadır.

Conduent İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuConduent İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Conduent İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde ve Dünya’da modern sayılabilecek şirketlerden birisi olan Conduent bu bağlamda ülkemizde çok çeşitli platformlardan işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net ve tr.indeed.com gibi kariyer platformlarına ek olarak, ülkemizde yeni yeni kullanılmaya başlayan Linkedln üzerinden de işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Yukarıdaki kariyer portalları dışında resmî web adresi olan /jobs.conduent.com/ adresinden de iş ilanlarını yayımlamaktadır.

Kariyer.net, secretcv.com ve tr.indeed.com gibi kariyer portalları üzerinden yayımlanan iş ilanlarına başvuruda bulunmak için yapmanız gereken tek şey bir üyeliğe sahip olmanız.

Bu adresler üzerinde önceden bir üyelik oluşturmadıysanız, sitelerin sağ üst kısımlarında bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden üyelik işlemlerini basit bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Eğer kullanıcı hesabınizi yeni oluşturduysanız, hesabınıza güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş yüklemelisiniz. Bu işlemleri bitirdiktan sonra Conduent’in tüm ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Ülkemizde yeni bir alternatif olan Linkedln üzerinden ş başvurusunda bulunmak için de ilk kez kariyer portallarında olduğu gibi bir üyelik oluşturmalısınız.

Ardından üst bölümdeki barda bulunan İş ilanları yazısına tıklayıp arama kısmına Conduent yazıp şehrinizi seçtikten sonra karşınıza çıkan tüm ilanlara basit bir şekilde iş başvurusunda bulunmanız olabilecek.

En son tüm bu alternatiflerin yanında Conduent, resmî web adresi olan /jobs.conduent.com/ üzerinden de iş ilanları yayımlamaktadır. Adrese giriş yaptıktan sonra yalnızca yaşadığınız şehri seçmeniz yeterli olacaktır. Ülkemizde daha yeni bir firma olan Conduent güncel olarak Türkiye’nin 81 ilinde işçi alımı yapmamaktadır.

Conduent İş İlanları

Evden çalışma gibi bir çok avantajı ve yeniliği bulunan Conduent, global bir Dünya markası olarak ülkemizde hizmet sağlamaktadır. Bu bağlamda özellikle dil bilen adaylar için uzaktan çalışma fırsatları sağlayan Conduent’ın ülkemizdeki sürekli olarak olarak yayımlanan iş ilanlarını kaçırmamak için siz de aralıklı olarak sitemizi yahut yukarıdaki bilgileri verilen adresleri takip edebilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Callcenter Agenten gesucht- Inbound/Antalya Antalya Başvur
Anadil düzeysinde Almanca bilen Eleman- Inboun… Antalya Başvur
Vertriebsmitarbeiter Im Innendienst M/W/D İstanbul Başvur
Almanca Bilen Eleman İstanbul Başvur
Callcenter Agenten Gesucht- Inbound/Antalya Antalya,Konya Başvur
Nederlandstalige Call Center Agent Antalya İnb… Antalya Başvur
Nederlandstalige Call Center Agent Antalya/Inbound Antalya Başvur
Wir beantragen Ihre Arbeitsgenehmigung- Call Ce… Antalya Başvur
Workforce Management Traffic Analyst / Nederlands İstanbul Başvur
Projektleiter (M/W/D) Gesucht- Antalya Antalya,Konya Başvur
Flemenkçe Bilen Eleman / Inbound / Antalya İstanbul Başvur
Almanca Bilen Eleman İstanbul Başvur
Call Center Agent Gesucht- Manavgat / Inbound Antalya Başvur
Wir Sorgen Für Deine Arbeitserlaubnis in Antalya Antalya,Konya Başvur
Almanca Bilen Eleman İstanbul Başvur
Call Center Agenten Gesucht- Antalya/Inbound Antalya,Konya Başvur
Klantenservice Medewerker Nederlands – Home Office Ankara,Balık… Başvur
Çağrı Merkezi Takım Lideri Antalya,Konya Başvur
Almanca Bilen Eleman İstanbul Başvur

Daha fazla Conduent iş ilanı için tıklayın.
Conduent iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu