Müşteri Hizmetleri

Compaq Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Compaq Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Compaq Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Compaq Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Compaq Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

14 Şubat 1982’de Amerika Birleşik Devletleri, Harris’de kuruldu. 2002’de Hewlett-Packard yani HP şirketi ile birleşti. 2013 senesinde marka adı bitti. Compaq, ilk kurulduğu senelerdan hemen sonra bilgisayar teknolojisinin yeni gelişmeye başladığı zamanlarda dünyanın en fazla satan bilgisayar üreticileri içinde yer aldı. 1990’lı senelerdaki başarısı takdire şayandı. 1988 senesinde Compaq, dünya üzerinde büyük bir atılıma imza attı. Dünya tarihindeki ilk VGA İşlemcili laptop, günümüz ismiyle laptopları olan Compaq SLT/286’yı çıkarttı. Hemen ardından, 1989 senesinin Ekim ayında ise Compaq LTE ile ilk laptopı tanıttı.

2002 senesinde ise Hewlett-Packard şirketi aracılığıyla 25 Milyar USD karşılığında satın alındı. Hewlett-Packard, Bill Hewlett ve David Packard aracılığıyla Palo Alto, Amerika Birleşik Devletleri’nde 1939 senesinde kurulan bir şirkettir. Bünyesinde Apollo Computer, Tower Software, 3Com, Palm gibi bir çok şirketi içinde yer alıyor. Hewlett-Packard, en büyük atılımını senelerın bilgisayar üreticisi olan Compaq şirketini satın almasıyla değiştirdi. Günümüzde incelediğimizde dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Hewlett-Packard, bugünlere ulaşmasındaki en büyük gelişmelerden birisi Compaq şirketiyle birleşmeleri aracılığıyla oldu.

HP Compaq’ın tüketici ürünleri hattı ve destek hattı olmak üzere 2 adet numarası bulunmaktadır. Bu numaralardan HP ile iletişime geçerek alakalı istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

HP Compaq Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HP Compaq Tüketici Ürünler Destek Hattı
(212) 444 0307

HP Ticari Ürünler İçin Destek Hattı
(212) 444 7171

Arama Kelimeleri: Compaq iletişim bilgileri, Compaq telefon numarası, Compaq irtibat tel, Compaq canlı destek, Compaq müşteri temsilcisi, Compaq şikayet hattı, Compaq tüketici ilişkileri danışma hattı, Compaq iletişim, Compaq çağrı merkezi, Compaq Türkiye iletişim

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu