Müşteri Hizmetleri

Columbia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Columbia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Columbia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Columbia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Columbia Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Columbia, 100’ü aşkın ülkede kış kıyafetleri ve spor kıyafetleri üzerine hizmet veren bir firmadır. İşe 1938 senesinde Amerika’da şapka distrübitörlüğü yaparak başlayan şirket, zamanla büyüyerek dünyanın en büyük spor ve kışlık giyim markalarından birisi halini aldı. Merkezi Washington Vilayeti, Oregon’da bulunun şirketin kurucusu, şuan ki yönetim kurulu başkanının babası Paul Lomfrom’dur. Şirketin başında Gertrude Boyle ve Tim Boyle yer alıyor. Columbia’nın hikayesi, Paul Lomfrom ve Marie Lomfrom’un Almanya’dan 1937 senesinde kaçışlarıyla başlıyor. Önce, Oregon’da ufak bir şapka distrübitörlüğü şifrketi satın alıyorlar. Lakin bazı problemler sebebiyle, kendi üretimlerini satışa sunmaya karar veren şirketin kaderi o zamandan sonra değişiyor. 1948 senesinde Gertrude Boyle, üniversite arkadaşı Noel Boyle ile evlenir. Noel Boyle, ardından şirkete katılıyor ve mühim bir pozisyona sahip oluyor. Daha sonra Columbia, az zamanda çok yol alarak gün geçtikçe hızla büyüyor ve çağımızın en köklü şirketlerinden birisi haline geliyor. Columbia, su geçirmez kumaş teknolojisini yaşamımıza sokan ilk firmalardan biridir. 1982 senesinde Interchange Sistemi adında bir sistem geliştirmişlerdir. 1988 senesinde ise şirket halka açılmıştır.

Columbia; tişört, pantolon, polar, yelek, mont, kayak pantolonu, kışlık tayt, ceket, yağmurluk, gömlek, sweatshirt, kayak montu, bot, ayakkabı, şapka, eldiven, bere, atkı, çanta ve bunun gibi birden çok değişik giyim alanında hizmet vermekte. Columbia’nın odak noktası dış giyim, kayak giysileri, dayanıklı ayakkabı ve spor giyim olarak gözüküyor. Tüm dünya çapında 2700’den fazla personeli bulunmakla birlikte, çok sayıda ülkede on binlerce perakende satış noktasıyla müşterilere hizmet vermekte. Yeni teknolojilerle piyasada amiral gemisi görevini yürüten Columbia, Omni-Tech ve Omni-Shield gibi yüksek performans veren ve ısı kaybını engelleyen teknolojileri bizlerle bir araya getirdi. Özellikle Çanta, kışlık giyim ve spor giyim ürünlerindeki başarısı ile göz dolduran Columbia, müşteri tatminiyeti hususunda size eksiksiz bir güven veriyor. Yılların tecrübesini, yeni teknolojilerle birleştirmekle kalmıyor; çağın trendini yakalayarak sizin konfor ve şıklığı aynı çatı altında buluşturuyor. Columbia’nın teknolojik ve trend ürünleri, hala Türkiye’de bir çok şehirde AVM’lerde sizlerle buluşmayı bekliyor.

Columbia’nın müşteri hizmetleri ve mail adresi olmak üzere iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden istek, şikayet, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizde Columbia mağazalarının da telefon numaralarını bulacaksınızdır.

Columbia Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Columbia Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 (850) 200 11 41

Columbia E-mail Adresi
columbia@gozalangroup.com.tr

Columbia Cevahir İletişim Telefon Numarası Adres
0212 380 02 47
Cevahir AVM Meşrutiyet Mahallesi Büyükdere Caddesi No:22 Şişli

Columbia Nişantaşı İletişim Telefon Numarası Adres
0212 234 09 84
Teşvikiye Mahallesi Güzelbahçe Sokak Şafak Apartmanı No:13/A Şişli

Columbia Bağdat Caddesi İletişim Telefon Numarası Adres
0216 302 00 66
Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi No:401/1 Kadıköy

Columbia Palladium AVM İletişim Telefon Numarası Adres
0 216 663 13 92
Palladium AVM Barbaros Mahallesi Halk Caddesi No:8-B Ataşehir 34746 İstanbul

 

Arama Kelimeleri: Columbia iletişim bilgileri, Columbia telefon numarası, Columbia irtibat tel, Columbia canlı destek, Columbia müşteri temsilcisi, Columbia şikayet hattı, Columbia tüketici ilişkileri danışma hattı, Columbia iletişim, Columbia Bağdat Caddesi İletişim, Columbia Bağdat Caddesi telefon numarası, Columbia Cevahir iletişim, Columbia  Cevahir telefon numarası, Columbia Nişantaşı iletişim, Columbia Nişantaşı telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu