Bilgi Arşivi

Çolakoğlu Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Çolakoğlu Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Çolakoğlu Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Çolakoğlu Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Çolakoğlu Metalurji İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Çolakoğlu Metalurji’de çalışmak isteyenlere müjde! Çolakoğlu Metalurji iş ilanları, iş başvurusu, Çolakoğlu Metalurji işçi alımı haberleri makalemizde.

Şirket, Mehmet Rüştü Çolakoğlu aracılığıyla, 1945’te kurulmuştur. Kendini sürekli olarak geliştiren Çolakoğlu Metalurji, 2007’de çelikhane yenilemesi gerçekleştirmiştir. 2010’da ise yassı çelik üretimine geçilmiştir.

Çolakoğlu Metalurji İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuÇolakoğlu Metalurji İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Çolakoğlu Metalurji Güncel İş İlanları

Çolakoğlu Metalurji, resmi sitesi üzerinde kurumsal sekmesi bulundurur. İnsan kaynaklarına erişmek için menünün üst sağ bölümünde bulunan bu yazıya tıklanır. Açılan sayfada göreceğiniz İnsan Kaynakları resim-butonu, şirketin iş politikaları ile ilgili detaylı bilgi alınabilir.

Güncel iş ilanları mevcut olup bunlar kariyer.net üzerinde görülebilir. Firma bünyesine katılmak isteyen adaylar, güncel olarak takipte bulunmalıdır. Çalışanların sosyal haklarına önem veren Çolakoğlu Metalurji, yol ve yemek gibi sosyal haklar yönünden tatmin edicidir.  

İş saatleri uygun aralıklara sahiptir. Şartlar yönünden da bi hayli iyidir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Muhasebe Uzman Yardımcısı (Dönemsel) İstanbul(Asya)
2 Makine Bakım Elemanı Kocaeli
3 Internal Audit Executive İstanbul(Asya)
4 Mali Kontrol Müdürü İstanbul(Asya)
5 Makine Bakım Mühendisi Kocaeli
6 Üretim İşçisi Kocaeli
7 Elektronik Bakım Takım Lideri Kocaeli
8 İşletme Elektrikçisi Kocaeli
9 Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı Kocaeli
10 Universal Tezgah Operatörü Kocaeli
11 Satış Planlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya)
12 Güvenlik Yöneticisi Kocaeli

Çolakoğlu Metalurji İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çolakoğlu Metalurji’ye katılmak istiyorsanız, kariyer.net üzerinde mevcut ilanlara başvuru yapılabilir.  Bunun için ilk kez profilinize giriş yapılmalıdır. Ardından başvuru öncesinde, özgeçmiş kontrolü tavsiye edilir. Zira zaman içinde bilgi ve kabiliyetleriniz değişmişse, gerekli güncellemeler de yapılmalıdır.

Lakin kullanıcı hesabınız yoksa platform içinde başvuru gerçekleştirilemez. Dolayısıyla bu durumda önce hesap oluşturulmalıdır. Daha sonra CV oluşturmak gerekir.

Bundan sonra sırada başvuru yapmak gelir. Başvuru için pozisyona tıklandıktan sonra, üst bölümde başvur butonu kullanılır. Daha sonra özgeçmiş ve önyazı seçim ekranı gelir. Bunları da doldurduktan sonra, “başvuruyu tamamla” butonuna tıklanmalıdır.

Çolakoğlu Metalurji İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Kariyer.net üzerinde adayların başvuru yapabileceği ilanlar söz konusudur. Bunlar şöyledir;

  1. Satış Planlama Uzman Yardımcısı
  2. Muhasebe Uzman Yardımcısı
  3. Finans Uzmanı
  4. Makine Bakım Elemanı
  5. Elektronik Bakım Kıdemli Mühendis
  6. İşletme Elektronikçisi
  7. Gümrük İşleri Yöneticisi
  8. Tedarik Geliştirme Uzmanı 

Adaylar, bu ilanlara başvuru yapabilir. Daha sonra departman, değerlendirmeye alacak ve uygun adaylara bilgilendirme yarayacaktır. Çolakoğlu Metalurji adı altında çalışmak isteyenler, her iş ilanının bir son başvuru tarihi olduğunu unutmamalıdır.

Satış Planlama Uzman Yardımcısı: Pazar koşulları ve dünya çapında ekonomik gelişmeler çerçevesinde fiyatlandırma politikasında destek olur.

Bu ilanların tanımları bi hayli geniş olup, başvurmak isteyen adaylar ayrıntılı biçimde incelemelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu