Müşteri Hizmetleri

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

Sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı Çocuktan Al Haberi programı Show TV ekranlarında yeniden seyircilerle buluşmanın heyecanını yaşıyor. Çocuktan Al Haberi yayın hayatına girdiğinden beri seyircilerin dikkatini ve beğenisini kazanmış, reyting sıralamasında emin adımlarla üst sıralara doğru ilerlemiştir. Çocuktan Al Haberi yarışmasını keyifli ve de güzel kılan bir diğer unsur da yarışmanın sunulmasında Evrim Akın’a kolaylık sağlayan 9(sunuculardan Sarp ve Kuzey’i tek kişi olarak kabul edersek) ufak yaramaz:) Henna, Tuğra, Derin, Nisan, Efe, Ebrar, Sarp-Kuzey, Irmak ve Arda. Küçük sunuculardan Efe ciddi bakışları, hazır yanıtlılığı ve bilimsel deneyleriyle, Ebrar bücüş bücüş konuşması ve birbirinden güzel yemek tarifleriyle, Sarp ve Kuzey her seferinde zıt fikirlerle başlayıp ortak bir karara doğru yelken açmasıyla dikkat çekmekte.

Gelelim Çocuktan Al Haberi yarışmasının formatına. Yarışmada 3 yarışmacı birbiriyle kıyasıya yarışmaktadır. İlk turda çocuklara iki seçeneği olan bir soru soruluyor. Yarışmacılardan çocukların çoğunluğunun bu soruya ne yanıt verdiği soruluyor. Yarışmacılar bu soruya doğru yanıt verirse 10 puan alıp yarışmaya bi hayli hızlı bir giriş yapma fırsatı yakalıyorlar. Ardından yarışmacılar sırasıyla hangi çocukların çoğunluğun içinde bulunduğunı tahmin etmeye çalışıyorlar. Doğru yapılan her tahmin yarışmacıya 20 puan kazandırıyor. Bu turda en az puan alan yarışmacı yarışmaya veda ediyor.

Bir yarışmacı elendikten sonra Çocuktan Al Haberi 2.turla devam etmektedir. Bu turda çocuklara bir soru soruluyor. Yarışmacılar önlerinde bulunan butonlara tıklayarak ekranda çıkan çocuğun cevabını tahmin etmeye çalışıyor. Yapılan her doğru tahmin yarışmacıya 30 puan kazandırmaktadır. Bu tur sonunda en yüksek puana sahip olan yarışmacı final turuna yükselmeye hak kazanıyor.

Geldik final turuna. Final turunda yarışmacının 5 farklı çocuk seçmesi gerekiyor. Final turunda her çocuğa farklı sorular soruluyor. Yarışmacıdan seçtiği her çocuğun sorulan soruya ne yanıt verdiğini tahmin etmesi isteniyor. Ardından yarışmacı doğru olarak tahmin ettiği çocukların kendisine puan vermesini bekliyor. Yarışmacının yarışma boyunca toplamış olduğu puanı 500’e ulaşırsa tatil armağansi kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formunu aşağıdaki vermiş olduğumuz linklerden eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurarak yarışmaya katılmak için şans elde edebilirsiniz. Yarışmaya Çocuk Yarışmacı Formu veya Stüdyo Yarışmacı Formu doldurularak başvuruda bulunulabilir.

Çocuktan Al Haberi Çocuk Yarışmacı Başvuru Formu
Başvuru Formu

Çocuktan Al Haberi Stüdyo Yarışmacı Başvuru Formu
Başvuru Formu

Arama Kelimeleri: Çocuktan Al Haberi iletişim, Çocuktan Al Haberi başvuru, Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu, Çocuktan Al Haberi yorumları, Çocuktan Al Haberi başvuru nasıl yapılır, Çocuktan Al Haberi telefon numarası, Çocuktan Al Haberi telefon, Çocuktan Al Haberi çocuk yarışmacı başvuru formu, Çocuktan Al Haberi stüdyo yarışmacı başvuru formu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu