Başvurular

CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021, kamu ve özel başvuru bölümümüzde CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

CMS İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2021

1980 senesinde kurulan CMS jant üreten bir şirkettir, Tonguç Örsen aracılığıyla İzmir’de kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne sektörde tutarlı bir biçimde büyüme grafiği çizen CMS, Türkiye’nin en büyük jant üreticisi konumundadır. CMS Jant yurt dışında faaliyetlerini sürdürmeye sürdürmektedir. Jant yenileme hususunda bi hayli önemli bir konumdadır. 3 bini aşkın çalışan kadrosuna ek olarak ihtiyaçları ışığında çok sayıda personel alımı, eleman alımıişçi alımı yapmaktadır. Yayınlanan iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları makalemizde bulunmaktadır.

CMS Jant İş İlanları 2021

Frankfurt, Münih, Paris, Torino ve Barcelona’da iletişim ofislerine sahiptir. Daimi müşterilerinden bazıları Daimler, BMW, Mini, Volkswagen, Audi, Bentley, Porsche, Seat, Skoda, Toyota, Ford, Fiat Grubu Renault, Nissan, Honda, Dacia, Lexus, Toyota, Oyak Renault, Tofaş, Honda ve Ford markalarına jant üretimi yapmaktadır. Genel merkezleri İzmir’dedir. CMS’den yapılan bilgilendirmede başvuru yapacakların, Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Frezecilik, Tesviyecilik, Makine, CNC, Numerik Kontrollü Makineler, Kalıp, Kalıpçılık, Endüstriyel Kalıpçılık, Metal İşleri, Döküm, Kimya, Oto boya, Oto Boya Karoseri, Otomotiv, Sınai Boya bölümlerinden mezun olması gerektiği bildirildi. Firma erkek adaylar içinden alım yapmaktadır.

CMS Alım Yapılacak Pozisyonlar Nelerdir?

Dökümhane Mühendisi, Satınalma Uzmanı, Döküm Operatörü, Boya Operatörü, İç Denetçi, İnsan Kaynakları Uzmanı, Planlama Şefi, Sipariş Yönetim Uzmanı, İmalat Operatörü, Döküm Operatörü

CMS İşe alım süreci Nasıldır?

Mavi Yaka işe alımları, Yetkinlik bazlı mülakat, Genel Yetenek testi, Teknik Eğitim Merkezi Beceri Değerlendirme ve Ergonomi Ölçüm Merkezi mülakatları yapılmaktadır. Beyaz Yaka işe alımları, Yetkinlik bazlı mülakat, Kişilik envanteri
Genel yetenek testleri, Yabancı dil testi, Simülasyon araçları uygulamaları yapılmaktadır.

CMS Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmada herhangi bir sağlık sıkıntısı olmamak, 22-45 yaş aralığında, Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Frezecilik, Tesviyecilik, Makine, CNC, Numerik Kontrollü Makineler, Kalıp, Kalıpçılık, Endüstriyel Kalıpçılık, Metal İşleri, Döküm, Kimya, Oto boya, Oto Boya Karoseri, Otomotiv, Sınai Boya bölümlerinden mezun olmak şeklinde sıralanmaktadır.

CMS Başvurular Nasıl ve Nereden Yapılır?

İş başvurusu gerçekleştirmek bi hayli basittir. Firmanın kendi web sitesinden iş başvuru formunda sizden istediğimiz bilgileri eksiksiz doldurarak kuruma iletmeniz yeterli olacaktır.CMS şifrketina başvuruda bulunmak isteyenler İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN.Ayrıca kariyer sitesindende başvuruda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu