Müşteri Hizmetleri

Clinique Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Clinique Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Clinique Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Clinique Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Clinique Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1968 senesinde Amerika, New York’ta Esteé Lauder ve Carol Philips aracılığıyla kuruldu.  Esteé Lauder Şirketlerinden birisi olarak sektöre giriş yaptı. Şirketin kuruluş misyonu bireylerin yüzlerinde karşı karşıya geldiğı sorunlara çözüm olarak cilt bakım ürünleri tasarlamayı ve pazarlamayı amaçladı. Her cilt tipine, yaş kategorisine ve bunun gibi bireylerin ciltlerini birbirinden ayıran farklı nitelikleri göz önüne alarak her cilt tipi ve her yaş skalası için değişik ürünler tasarlamaya başladılar. Bu yeni fikir, Kozmetik dünyasında Clinique’nin hızla ilerlemesine ve yükselmesine olanak tanıdı. Eskiden tüm cilt tipleri için ortak bir çözüm üreten kozmetik firmaları, Clinique’nin bu öncü düşüncesinden ilham alarak yeni ürünler daha da ilerletmeye başladılar.

Clinique, ürünlerini tasarlarken işin ehli insanlarla birlikte çalışıyor. Dermatolojist ve Kimyagerler ile çalışarak, 3 Aşamalı Sistemi tasarladılar. 3 Aşamalı sistem; cilt temizleme, nemlendirme ve tonikten yaşanan 3 farklı etaptan oluşuyor.  Clinique, gösteriş ve estetikten ziyade cilt bakımı hususunda iddialı. Ürünleri kokusuz olmakla birlikte alerji testlerinden geçiriliyor. Farklı niteliklere göre hazırlanan yüz ürünleri, dudak şekilleri ve büyüklükleri, ciltteki yağ oranı, göz renkleri ve gözaltı kırışıklıkları gibi bir çok detay göz önüne alınarak insana özel bakım sunuyor. Clinique, uzun senelera dayanan tecrübesi ve Esteé Lauder kimliği ile birlikte 100’ü aşkın ülkede hizmet vermekte.

Clinique’nin müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Bu numaradan haftanın yedi günü saat 09:00-22:00 içinde arayarak istek, şikayet, öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

Clinique Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Clinique Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 250 17 93

Arama Kelimeleri: Clinique iletişim bilgileri, Clinique telefon numarası, Clinique irtibat tel, Clinique canlı destek, Clinique müşteri temsilcisi, Clinique şikayet hattı, Clinique tüketici ilişkileri danışma hattı, Clinique iletişim, Clinique çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu