Başvurular

Civil Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Civil Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Civil Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Civil Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Civil Mağazaları Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Civil Mağazaları Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Civil Çocuk Dünyası, İstanbul ilimizde 1996 senesinde çocuklara özgü tekstil perakende satış mağazası olarak kurulmuştur. Civil Çocuk Dünyası mağazalarında annelerin ve 14 yaşına kadar olan çocukların tüm ihtiyaçları satılmaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmüş olan Civil Çocuk Dünyası şimdilerde çok sayıda mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Peki Civil Çocuk Dünyası mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Civil Çocuk Dünyası çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Civil Mağazaları Açılış ve Kapanış Saatleri 2021

Civil Çocuk Dünyası mağazaları hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Mağazalar sabah saat 10:00‘da açılırlar ve akşam saat 21:00‘de kapanırlar. Civil çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ise aşağıda bulunmaktadır.

Civil Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Civil mağazaları sabah saat 10:00’da hizmet vermeye başlamaktadır.

Civil Akşam Saat Kaçta Kadar Açık : Civil mağazaları akşam saat 21:00’e kadar hizmet vermeye sürdürmektedirler.

Civil Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Civil çocuk giyim mağazaları yalnızca hafta içi değil bunun yanı sıra da Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da açıktır.

Civil Bayramda Açık Mı, Kapalı Mı : Civil çocuk giyim mağazaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde de açıktır.

Bu makalemizde Civil Çocuk Dünyası çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi bizlere iletebilir ve bunun bunun yanında kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “444 123 1” üzerinden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu