Müşteri Hizmetleri

Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Civil çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Civil müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Civil markası İstanbul Kartal beldesinde 1996 tarihinde 0–14 yaş çocuk ürünlerinin perakende satış mağazası olarak kurulmuştur. Market satışı şeklinde tekstil mağazası konsepti ile yakalamış olduğu maliyet avantajını üyelerine günümüzde de yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin noktası olmaya devam eden Civil Çocuk Dünyası internet adresi ile birlikte üyelerine daha fazla ürün sunabilmektedir. Civil markası kısa zaman zarfında Türkiye’de 56 mağazaya ulaşmayı başarmıştır. Üreticilerden almış olduğu ürünleri saymaya devam eden Civil Çocuk Dünyası, ürün seçebilme avantajı ile birlikte sezon içinde 650 markaya ait ortalama olarak 32.000 modeli üyelerinin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Civil Çağrı Merkezi Numarası

Civil markası reyonları içinde hamile elbisesi ve çocukların 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil ürünleri satışa çıkarılmaktadır. Bunun yanında çocuklar için beslenme gereçleri ve taşıma gruplarını bir araya getiren geniş ürün kataloğunu sürekli olarak olarak büyütmeye de devam etmektedir. Civil markası mağazalarının bulunmadığı yerlerde de üyelerine satış gerçekleştirmek için internet adresini hizmete sokmuştur.

Online satış adresi üzerinden binlerce ürün en uygun fiyata ad üzerinde müşterilerle buluşmaya devam etmektedir. Mağazalarda bulunan aynı fiyat ve imkanlarla ülkemizin her aracılığıyla yalnızca tek bir tıkla güvenilir bir biçimde alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. Civil markası günümüzde Türkiye’nin en fazla tutulan çocuk markalarından bir olmayı başarmıştır.

Civil şifrketi sahip olduğu mağazaları ile Türkiye’nin her tarafına hizmet vermektedir. Perakendeci olarak faaliyet göstermeye devam eden Civil şifrketi mağazalar zinciri satış hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Türkiye geneli 50’nin üzerinde şubesi bulunan Civil şifrketi bununla birlikte online satış da gerçekleştirmektedir. Binlerce çeşit ürün ile üyelerine her zaman daima alternatifler sunmakta olan Civil markası alanında önder firmalar içinde bulunmaktadır.

Civil Müşteri Hizmetleri Numarası

Civil çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çağrı merkezi telefon numiçinden Civil ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Civil ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Civil Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 12 31

Civil Mail Adresi
info@civil.com.tr

Arama Kelimeleri: civil çağrı merkezi, civil iletişim, civil müşteri hizmetleri, civil müşteri hizmetleri numarası, civil telefon numarası, civil irtibat tel, civil şikayet, civil şikayet var, civil mail adresi, civil çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu