Müşteri Hizmetleri

Citroën Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Citroën Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Citroën Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Citroën Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Citroën Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Citroen, 1919 senesinde Fransa merkezli olarak kurulmuş bir otomotiv şifrketidır. 1976’dan bu yana PSA Peugeot Citroën grubunda üye bir otomobil üreticisidir. Fransa’nın en büyük ve ilk otomotiv üreticisi, Citroen’dir. Dünya çapında tanınan marka olan Citroen’in dünya üzerinde bir çok kullanıcısı bulunmaktadır.

Citroen’in yurdumuzda piyasaya sürdüğu araç modelleri şu biçimdedir; Citroen C3, C Elysee, C4, C4 Picasso, Grand C4 Picasso, Citroen C4 Cactus, Nemo Combi, Berlingo Combi, Nemo, Jumper, Berlingo Panelvan, Jumpy Panelvan.

Citroen’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Citroen araç modelleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, Citroen yetkili servis noktasını ve satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Citroen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 359 63 63

Arama Kelimeleri: citroen iletişim bilgileri, citroen telefon no, citroen irtibat tel, citroen canlı destek, citroen müşteri temsilcisi, citroen şikayet hattı, citroen yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu