Müşteri Hizmetleri

Citibank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Citibank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Citibank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Citibank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Citibank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Citibank çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Citibank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Citibank şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Citibank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Citibank, 1800’lü senelerda kurulmuş bankacılık hizmeti veren bir şirkettir. Dünya üzerinde toplam 6 kıtada bulunan 100 ülkede şubesi bulunan Citibank’ın ortalama 200 milyonu aşkın müşterisi mevcuttur. Citibank yüzsenelerdır süren tecrübesi ve güvenilirliği ile sık tercih edilen bankalar içindedır.

Citibank, yurdumuzdaki faaliyetlerine 1975 senesinde başlamıştır. Citibank, kurumsal ve ticari olarak üyelerine bankacılık hizmete veren bir kuruluştur. Citibank; kurumsal ve ticari üyelerine krediler, hazine ürünleri, kurumsal finansman, nakit yönetimi, dış ticaret finansmanı, menkul kıymet saklama gibi hizmetleri üyelerine sağlamaktadır.

Citibank Çağrı Merkezi Numarası

Citibank A.Ş, alanında kurumsallaşmış öncü bir bankacılık hizmeti vermeye devam etmekte. Müşteri odaklı bir çalışma alanı olan kurumumuz, bankacılığa verdiği önemi müşteri tatminiyetinde de zirvede tutuyor. Bundan ötürü, Citibank olarak çağrı merkezimizle de üyelerimizin işlerini kolaylaştırmaya özen gösteriyoruz. Aklınıza takılan her soruyu yanıtlandırmak, öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri sizlere sunmak için çağrı merkezimizle yanınızdayız.

Citibank Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerinde bulunan temsilcilerimiz, sizleri bilgi sahibi olmanızı için bir telefon kadar uzağınızda olacaklar. Günün her saati, çağrı merkezlerimizden bizleri arayabilir, müşteri hizmetlerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Hatlarımızın meşgul olduğu durumlarda, en kısa bir sürede sizlere dönüş sağlanacak, isteklerinize yanıt verilecektir. 0212 319 45 00 numaralı telefonlarımızdan genel merkezimize varabilirsiniz. Sizlerin isteklerine yanıt vermek için burada yer alacağız.

Citibank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda da altı çizildiği üzere müşteri temsilcilerimize kısa zaman zarfında ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurumsal ve ticari bankacılık adına her tür bilgiyi sizlere sağlıyoruz. Şubelerimizle iletişime geçmek isteğe göre, İstanbul Avrupa 0212 336 05 00 numaralı telefonlardan, İstanbul Asya 0216 665 05 00 numaralı telefonlardan müşteri temsilcilerimize bağlanabilirsiniz. Bankacılık adına oluşan aksaklıklara izin vermeyerek 7/24 yanınızda yer alacağız.

Citibank Şikayet Hakkı

Çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz gibi, şikâyet hattımız da en iyi hizmeti sunmaya devam etmekte. Citibank A.Ş olarak siz üyelerimizin poblemlerina özel çözüm sağlamak, yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunmak üyelerimizi işimizin merkezinde tuttuğumuzu bir kere daha gösteriyor. Yaşadığınız her sıkıntıda bir telefon kadar uzağınızda yer alacağımızı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak, bunun bunun yanında internet adresimizden de bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz. http://www.citibank.com.tr adresimizden bizlere varabilirsiniz. İnternet sitemizden, ticari bankacılık, internet bankacılığı, küresel bankacılık alanında bilgiler alabilir, kişisel haklarınız ve bunların muhafaza edilmesi ile ilgili neler yapılabilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Citidirekt başvuru formlarını doldurarak, başvuru koşullarını oluşturabilirsiniz.

Citibank A.Ş olarak, gerek çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimizle, gerek ise internet adresimizle sizlerin isteklerini karşılamaya, güvenilir bankacılık hizmetlerini sağlamaya devam etmekteuz. İş ilk olarakrinizi ve kişisel hedeflerinizi öğrenerek, yeni çözümler sunmak, gereksinimlerinizı en iyi biçimde karşılamak her zaman önceliğimizdir.

Citibank’ın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kredi nakit başvurusunda bulunabilir, ticari kart başvurusunda bulunabilir, bankacılık hizmetleri ile ilgili bilgi alabilir; soru, istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Citibank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 500

Arama Kelimeleri: citibank iletişim bilgileri, citibank telefon no, citibank irtibat tel, citibank canlı destek, citibank müşteri temsilcisi, citibank şikayet hattı, citibank müşteri hizmetleri numarası, citibank çağrı merkezi numarası, citibank iletişim numarası, citibank çağrı merkezi, citibank müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu