Bilgi Arşivi

Ciner Yayın Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Ciner Yayın Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Ciner Yayın Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Ciner Yayın Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Ciner Yayın Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Ciner Yayın Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Ciner Yayın Holding iş ilanları, iş başvurusu, Ciner Yayın Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

Ciner Yayın Holding, Ciner Şirketler Grubu aracılığıyla kurulmuş bir alt şirkettir. Yayın hizmetlerinde öncü olan Ciner Yayın, ülkemizde bilinen kanalların yönetiminden sorumlu olmaktadır. Habertürk TV, Show TV, Habertürk.com, Bloomberg HT gibi önemli yayınlardan sorumlu olan firma, bi hayli başarılı çalışmalara imza atmıştır.  Ciner Yayın Holding, bunların bunun yanında filmcilik alanında da ön plana çıkmış bir şirkettir. Uzmanlaşmış işgücü sloganı ile hareket eden Ciner Yayın Holding ülkemizin öncü firmalarından bir tanesi olmaktadır. 

Ciner Yayın Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuCiner Yayın Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ciner Yayın Holding Güncel İş İlanları

Ciner Yayın Holding, adı altındaki birden fazla donanımlı personel ile hizmet vermektedir. Zaman zaman işçi alımı gerçekleştiren Ciner Yayın Holding’in mevcut iş ilanları, kariyer.net gibi iş ilanı sitelerinde paylaşılmaktadır. 

Ciner Yayın Holding adı altında çalışmak adına başvuru yapmak isteyen bireyler, iş ilanı sitelerini kontrol etmelidir. Yayın sektöründe çalışmak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olan Ciner Yayın Holding, ilan oluşturduğu zaman kısa zaman zarfında birden fazla başvuru yapılmaktadır. Bu nedenle ilanlar kısa zaman zarfında yayından kaldırılabilmektedir. 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 SAP HR Uzmanı İstanbul (Tümü)
2 Dijital Medya Uzmanı İstanbul(Avr.)

Ciner Yayın Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ciner Yayın Holding iş başvuruları iki değişik yöntem ile gerçekleştirilebilmektedir. Ciner Yayın Holding resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilmeniz olabilecekdür. Üstelik resmi web adresi üzerinden yapılacak başvurularda, istediğiniz pozisyonu seçebilirsiniz. Açık pozisyon olmasa da yapabileceğiniz başvurular, insan kaynakları aracılığıyla değerlendirilecektir. 

Ciner Yayın Holding başvurusunu kariyer.net üzerinden yapmak için alım yapılan pozisyonlara tıklayarak “Başvur” seçeneğine basmanız yeterli olacaktır. Kariyer.net kullanıcı hesabıniz varsa, sisteme tanımladığınız özgeçmişi kullanabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa birkaç basit adımda ücretsiz üye olabilirsiniz. 

Ciner Yayın Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Ciner Yayın Holding adı altında başvuruya açık olan pozisyonlardan bazıları aşağıda oluşturulan listede söylenmektedir. Lakin bilinmesi gerekir ki, başvuruya açık pozisyonlar kimi zaman değişebilir veya yerine yenileri eklenebilir. 

  • Linux Sistem Yöneticisi
  • Yazılım Proje Yöneticisi/Yönetmeni
  • Kıdemli Yazılım Mühendisi
  • Grafiker

Bu pozisyonlar dışında Ciner Yayın Holding üzerinden başvuru formunu doldurup CV gönderimi yaparak istediğiniz yayıncılık pozisyonuna aday olduğunuzu belirtebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu