Müşteri Hizmetleri

Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cinens Sinemaları çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Cinens Sinemaları müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Cinens Sinemaları şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Cinens Sinemaları müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Cinens Sinemaları, 2004 senesinde Bursa’da kurulmuş olan bir sinema şifrketidır. 7 ilde hizmet vermektedir. Uygun fiyatıyla, rahat ve keyifli bir film deneyimi sağlamaktadır. Cinens Sinemalarında en güncel vizyondaki filmler, dublajlı ve altyazılı filmler, 3D, 2D filmler seyircileriyle buluşmaktadır.

En güncel teknolojilerin kullanıldığı, yüksek kalitede görüntü ve ses deneyimi yaşatan Cinens Sinemaları, film severlerin en gözde sinema salonlarından biri haline gelmiştir.

Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi Numarası

Cinens Sinemaları yedi ayrı ilde sinema kompleksleri ile film severleri sinema filmleriyle buluşturmaktadır. 2004 senesinden beri üyelerine hizmet vermektedir. Sinema sektörünü geniş bir bakış açısıyla ele alan sinema, müşteri tatminiyetini ön planda tutuyor. Toplamda 84 salon ve 10.837 koltuk sayısına sahiptir. Gala ve özel gösterimlere öncülük ederek üyelerine üst düzeyde misafirperverlik göstermektedir. Müşterilerini düşünerek tüm planlamalarını yaparak bedensel engelli müşterileri düşünerek özel oturma yerleri yapmıştır. Cinens Sinemaları çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Cinens Sinemaları Müşteri Hizmetleri Numarası

Cinens Sinemaları, üyelerine internet sitesinden hizmet vermektedir. Müşteriler, biletlerini www.cinens.com web adresini tercih ederek, Cinens mobil uygulamalarından ve web üzerinden ekstra bir ücret ödemeden alabilirler. Ayrıca 0 224 715 15 20 numiçinden müşteri temsilcisiyle görüşme sağlayabilirsiniz. İletişime geçildiği anda müşteri tatminiyetinin ön planda tutarak size her hususta yardımcı olmaktadır. Müşteri tatminiyeti hususunda kendilerini geliştiren şirket en kaliteli hizmeti verebilmek adına bilgi, istek ve görüşlerinizi kayıt altına alır.  Müşteri öneri ve isteklerinin dikkate alır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Cinens Sinemaları müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Cinens Sinemaları Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri potansiyeli yüksek miktarda olan Cinens Sinemaları toplamda 84 salonu ve işletmesiyle üyelerine daima yardımcı olmaktadır. Bunun için müşteri hizmetleri numiçinden sürekli olarak yardımcı olmaktadır. Bu sinema solunu şifrketinın geniş kitlesiyle üyelerine yardımcı olmakla birlikte yaşanan yoğunluklardan dolayı çağrı merkezi numaralarına ulaşırken sorun yaşanabilmektedir. Lakin müşteri temsilcilerine ulaşmak için arama yapıldığında yaşanan yoğunluk olduğu takdirde müşteri temsilcileri üyelerine dönüş yapmaktadır. Müşteri temsilcisiyle aramada müşteriler bilet rezervasyonu yapabilir, sinema salonlarıyla alakalı bilgi alabilir veya her türlü şikâyetini bildirebilir. Her türlü sorunda ya çağrı merkezi numaralarını veya web sitesi üzerinde iletişime geçilmesi daha doğru ve güvenli olacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Cinens Sinemaları müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Cinens Sinemaları Şikayet Hattı

Cinens Sinemaları müşteri temsilcilerinden kaynaklanan her türlü şikâyeti dikkate alır. Önerileri önemser ve üyelerinin firma ile iletişime geçip şikayet, öneri veya tatminiyetlerini bildirip, değerini daha da yukarılara taşımak ister. Bunun için www.cinens.com adresine girip iletişime geçilebilir. Web adresine girildikten sonra iletişim kısmına girilerek ad-soyadı, e-posta adresi, telefon numarası, konu girilerek mesaj ile her türlü istek, şikayet ve öneriler bildirilebilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Cinens Sinemaları müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Cinens Sinemaları şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Cinens’in 0224’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın Cinens sinema salonunu öğrenebilir, rezervasyon yaptırabilir, film ve seanslar ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0224 715 15 20

Arama Kelimeleri: cinens sinemaları iletişim bilgileri, cinens sinemaları telefon no, cinens sinemaları irtibat tel, cinens sinemaları canlı destek, cinens sinemaları müşteri temsilcisi, cinens sinemaları şikayet hattı, cinens sinemaları müşteri hizmetleri numarası, cinens sinemaları çağrı merkezi numarası, cinens sinemaları iletişim numarası, cinens sinemaları çağrı merkezi, cinens sinemaları müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu