Başvurular

Cinemaximum Açılış ve Kapanış Saatleri

Cinemaximum Açılış ve Kapanış Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Cinemaximum Açılış ve Kapanış Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Cinemaximum Açılış ve Kapanış Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Cinemaximum Açılış ve Kapanış Saatleri

Cinemaximum Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Cinemaximum, ülkemizin ilk ve en büyük bilet satış ve sevkiyat organizasyonudur. 2000 senesinde hizmet sunmaya başlayan Cinemaximum, kurulmuş olduğu günden bu yana bilet temini hususunda üyelerine kolaylık ve avantajlar sunmaya sürdürmektedir. Cinemaximum her sene 1500’ün üzerinde festival, spor, konser ve sanat etkinliği için bilet satışı gerçekleştirmektedir. Vatandaşlarımız tüm bu biletleri online olarak Cinemaximum İnternet adresi üzerinden yahut Cinemaximum satış noktaları üzerinden rahatlıkla temin edebilmektedir. İnternet üzerinden 24 saat boyunca kesintisiz olarak bilet alınabilirken, satış noktalarının belirli bir çalışma saati bulunmaktadır. Peki Cinemaximum sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Cinemaximum çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Cinemaximum Çalışma Saatleri 2021

Cinemaximum Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri : Cinemaximum müşteri hizmetleri iletişim numarası olan 0850 220 09 67 haftanın 7 günü saat 10:00 ile 19:00 saatleri içinde çalışmaktadır.

Cinemaximum Satış Noktaları Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Cinemaximum satış noktaları hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) olduğu gibi hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermektedir.

Cinemaximum Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Cinemaximum satış noktaları genelde alışveriş merkezleri içinde olduğu için 10:00’da açılır. Lakin bazılarının açılış saatleri değişiklik gösterebilir.

Cinemaximum Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Cinemaximum bilet satış noktaları genelde 22:00’de kapanır. Lakin bazı satış noktalarının çalışma saatleri değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki tablodan tüm satış noktalarının kaçta kapandığını öğrenebilirsiniz.

Cinemaximum Satış Noktaları Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Cinemaximum satış noktaları Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açıktır. Lakin standart açılış saatleri civarından daha geç saatte açılabilir. Bu nedenten net bilgiler için mağaza ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bu makalemizde Cinemaximum çalışma saatleri yani açılış saati ve kapanış saati ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu