Başvurular

Çine Belediyesi MYO Lisans Mezunu Kamu Personel Alımı 2022

Çine Belediyesi MYO Lisans Mezunu Kamu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Çine Belediyesi MYO Lisans Mezunu Kamu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Çine Belediyesi MYO Lisans Mezunu Kamu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Çine Belediyesi MYO Lisans Mezunu Kamu Personel Alımı

Çine Belediyesi aracılığıyla Kamu kurumları ve Belediye Başkanlıkları kamu ilanı iş ilanları sayfası üzerinden yayına giren kılavuzda kamu işçi alımı için boş kontenjanın açık olduğu açıklanmıştır.

Yayınlanan ilanda Çine Belediyesi MYO ve lisans mezunu adaylar içinden yazılı olarak yaptığı açıklamaya göre 1 kontenjanda mühendis alımı ve 1 kontenjanda tekniker alımının yapılacağı yayına giren başvuru kılavuzu üzerinden açıklanmıştır.

Memurluk Başvurusu Nasıl Yapılır

Memur olmak isteyenler için Çine Belediyesi memur alımına başvuru yapacaklar için başvuruda aranan şartları yerine getiren adaylar istediğimiz belgeler ile birlikte 20 Aralık 2021 tarihinde saat 16:00 a kadar müracaatlarını şahsen müracaat edeceklerdir.

Çine Belediyesi Memur Alımı Şartları

Başvuru yapacaklar için adaylarda belirli şartlar aranıyor ve bunlar sırasıyla;
Kamusal haklardan mahrum bulunmayan birey olma,

Herhangi bir kamu kurumunda anlaşmali olarak çalışmayan kişi,

Başvuru yapacağı unvanda devamlı olarak çalışmasına engel hali bulunmayan,

Görevin gerektirdiği yazılım programlarının kullanımına egemen olan,

Mühendis unvanı için üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun olma,

Tekniker alımı için meslek yüksek okullarının Harita ve Kadastro bölümlerinden mezun olma şartları ile memur alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adaylar için Aydın Çine Belediyesi memur alımı ilanında ikamet şartı da aranıyor olup ilan tarihleri içinde yapılan adres değişikliği kabul edilmeyeceği açıklanmıştır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu