Bilgi Arşivi

Cimtaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Cimtaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Cimtaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Cimtaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Cimtaş İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Cimtaş iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1973 senesinde kurulan şirket,  48 yıllık tecrübesi ile petrol, gaz, kimya ve enerji sanayilerinin, keza çelik köprü, çelik yüksek yapı ve benzeri inşaat projelerinin ileri gelen ülkeler arası üyelerine modülarizasyon ve montaj hizmetlerine dayalı bütünleşik çözümler sağlamaktadır.

Bir ENKA kuruluşu olan şirket, yıllık 340.000 tonluk üretim kapasiteli 7 tesisiyle Türkiye’ de 4 ve Çin’ de 1 olmak üzere toplam 5 grup şirketinden buluşmaktedir. 1915 Çanakkale Köprüsü gibi çok prestijli projelere imza atarak Türkiye ekonomisi ve milli sanayimiz adına önemli işler başaran Cimtaş,  bunun yanı sıra ürünlerini başta Amerika, Avrupa ve Asya kıtası olmak üzere 50’den fazla ülkeye ihraç etmekte ve 3.500’den fazla çalışanı ile sektörünün en başarılı firmalarından biri haline gelmektedir.

Cimtaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuCimtaş İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Cimtaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin ülkeler arası arenada bulunan önemli kurumlarından birisi olan şirket, gerek sürekli olarak olarak ı fabrikalarında gerekse yeni projelerinde ihtiyaç duyduğu iş gücünü sağlamak maksadıyla sürekli olarak olarak işçi alımı gerçekleştirmektedir.

İş başvurularını kariyer.net adresi üzerinden kabul eden Cimtaş, bunun bunun yanında kendi internet sitesi üzerinden de CV kabul etmektedir.

Kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarına bi hayli hızlıca başvuruda bulunabilmek için ilk kez iki basit adımı tamamlamanız gerekmektedir.

Bu adımlardan ilki siteye girerek, eğer öncedenden oluşturmadıysanız yeni bir hesap oluşturmak, sonrasında güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba eklemek. Dilerseniz üye olduktan sonra özgeçmişinizi kariyer.net aracılığı ile de hazırlayabilirsiniz.

Siteye kayıt olmak için ilk kez sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol butonunu kullanabilirsiniz. Butona tıkladıktan sonra açılan sayfada sizden istenen bilgileri girerek kolay bir biçimde üye olma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bir diğer seçenek ise kariyer.net adresine Facebook üzerinden kayıt olmak. Bunun için yine aynı sayfada bulunan Facebook Üzerinden Kaydol seçeneğini seçebilirsiniz.

Siteye kayıt olduktan sonra ise detaylıca hazırlanmış bir özgeçmiş tercih ederek platformda bulunan tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz resmi internet sitesinde bulunan İşe Alım sayfası aracılığı ile CV’nizi genel başvuru yapmak maksadıyla şirketin veri tabanına ekleyebilirsiniz.  İşe alım sayfasının linkini yazımızın devamında bulacaksınız.

Firmanın 20’ye yakın güncel iş ilanını sıra sıra gezmek yerine aşağıda bulunan tablo aracılığı ile tüm ilanlara bi hayli hızlı bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Cimtaş İş İlanları

“İşe Uygun Aday” stratejisi ile yürütülen işe alım süreci ile alakalı tüm bilgiler şirketin İşe Alım sayfasında bulunmaktadır. Firma’nın çalışma ortamı ve sunduğu kariyer fırsatlarına ilişkin ayrıntıları de yine bu sayfa üzerinden öğrenmeniz olabilecek.

NoPozisyonlarLokasyon
1İmalat MühendisiBursa
2Metot MühendisiBursa
3Kalite Güvence MühendisiBursa
4Bakım MühendisiBursa
5Satış MühendisiBursa
6Özel Prosesler Kalite MühendisiBursa
7Yüzey Işlemleri ve Kaplama MühendisiBursa
8Kalite Kontrol MühendisiBursa
9Üretim Planlama ve Kontrol MühendisiBursa
10Satınalma MühendisiBursa
11Elektrik Bakım ElemanıBursa
12Yüzey İşlemleri ve Kaplama Mühendisi (Kimyasal)Bursa
13Bilgi Teknolojileri MemuruKocaeli
14Çelik Konstrüksiyon İşçisi (İşkur İşbaşı Eğitimi)Kocaeli
15Kaynak MühendisiBursa
16Ndt MühendisiBursa
17Boya OperatörüBursa
18Tesis Tasarım ve Borulama MühendisiBursa
19Proje KoordinatörüBursa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu