Müşteri Hizmetleri

Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Cimri.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cimri çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Cimri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Cimri şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Cimri müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Cimri.com, 2008 senesinde kurulmuş internet üzerindeki ürünlerin fiyat aralıklarını listeleyen bir internet sitesidir. 2011 senesinde iLab Holding aracılığıyla satın alınmıştır. Satın almayı düşündüğünüz ürünün en ucuzunu bulmak için Cimri.com’u kullanabilirsiniz. Ürün sayfasında en ucuz mağazadan fiyatı yüksek mağazaya kadar sıralayan Cimri.com, güvenilirliği ve güncelliği ile en fazla tercih edilen sitelerden birisi olmuştur.

İnternet üzerinde bir çok mağaza bulunmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz ürün bir çok mağazada olabilir. Tek tek bu mağazaları gezip fiyat aralıklarını sorgulamak bi hayli zaman almaktadır. Cimri.com, bu zahmetten sizi kurtararak tüm mağazaların fiyat aralıklarını tek sayfada listeler. Ayrıca ürünün teknik donanımlari ve kullanıcı yorumları gibi bir çok detaylı bilgiye varabilirsiniz.

Cimri Çağrı Merkezi Numarası

Hayatımızı kolaylaştıran ev eşyalarını alırken; bir çok mağazadan ve markalardan fiyat öğrenmek istedik. Bunların içinde seçim yapmak ve bütçemize uygun olanı tercih etmek genelde bireylerin yapmış olduğu bir davranıştır. İşte bir mağazadan diğer mağazaya koşuşturmadan inceleme yapabileceğimiz adres cimri.com olmaktadır. Bu sitede bulunan binlerce elektronik ve ev eşyaları içinde seçim yapmak bizlere hem zaman hem de kolaylık sağlamaktadır. Bünyesinde 450 mağazanın bulunduğu internet sitesindeki alışverişlerinizi zahmetsizce yapabilme kolaylığına sahipsiniz. Mesela bir buzdolabı mı almak istiyorsunuz? Birçok markadaki buzdolaplarını inceleyerek seçim yapabilir ve anında satın alabilirsiniz. Çağrı merkezlerini her türlü hususta bilgi almak için de arayabilirsiniz.

Cimri Müşteri Hizmetleri Numarası

Aradığınız ürünlerle alakalı görselleri, fiyat aralıkları, teknik donanımlari, benzer diğer ürünleri görebilmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Online alışverişin adresi olan Cimri, bireylere bi hayli ekonomik fiyatlar da sağlamaktadır. Fiyatları karşı karşıya geldirma, mağaza gezmeden zamandan tasarruf etme, ekonomik olarak ürün satın alma avantajları tek bir sitede toplanmış ve sizlere sunulmuştur. Müşteri hizmetleri ile 0 216 468 12 80 numaralı telefondan bağlantı kurabilmeniz olabilecekdür. Ayrıca [email protected] mail adresinden de mesaj göndererek istediğiniz konuya değinebilirsiniz. Sizlere mail olarak geri dönüş de sağlanacaktır.

Cimri Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Cimri müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için yukarıdaki iletişim numarası arayabileceğiniz gibi; internet sitesi üzerinden iletişim kurabilmeniz de olabilecek olmaktadır. Elektronik cihazlar, cep telefonları, ev-ofis-bahçe araç gereçleri, sağlık bakım, kozmetik ürünleri, kişisel bakım malzemeleri, gıda ürünleri ve daha bir çok bölümdeki ürünleri incelemek için cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Birçok özel mağazanın indirimlerinden ve kampanyalarından haberdar olmak için üye olabilirsiniz. İhtiyacınız olan bütün ürünlere ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Cimri Şikayet Hattı

Almış olduğunuz ürünlerle alakalı sıkıntılar, kargoda yaşanan aksaklıklar gibi her türlü canınızı sıkan durumları Cimri şikayet hattına bildirebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerini aramanız veya mail göndermeniz yeterli olacaktır. Memnun kalmadığınız ürünlerde 30 gün içinde değişim fırsatından yararlanmanız olabilecekdür. Müşteri tatminiyetine bi hayli önem veren firma, bireylerin her türlü şikayetinde de yanındadır. Aksaklıklar ve şikayetler değerlendirilmekte ve tarafımızca giderilmektedir.

Cimri.com’a ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Lakin aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan e-posta adresi ve iletişim formu aracılığıyla Cimri.com ile iletişime geçebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Cimri.com İletişim Mail Adresi
[email protected]

Cimri.com İletişim Formu
Arama Kelimeleri: cimri.com iletişim bilgileri, cimri.com telefon no, cimri.com irtibat tel, cimri.com canlı destek, cimri.com müşteri temsilcisi, cimri.com şikayet hattı, cimri.com müşteri hizmetleri numarası, cimri.com çağrı merkezi numarası, cimri.com iletişim numarası, cimri.com çağrı merkezi, cimri.com müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu