Bilgi Arşivi

Çilek Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Çilek Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Çilek Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Çilek Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Çilek Mobilya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Çilek Mobilya’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Çilek Mobilya bünyesine dahil olup Çilek Mobilya’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Çilek Mobilya işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Çilek Mobilya’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tüm sermayesi aile şirketi olan Çilek Mobilya,  1995 senesinde Türkiye’de kuruldu. Çocukların Dünyalarını tasarlamak amacı ile başladığı yolda ilk yurtdışı satışını 1996 senesinde yapan Çilek Mobilya, kuruluşundan yalnızca 2 sene sonra cilek.com’u hayata geçirdi.

İlk fiziksel mağazasını ise Bursa’da 1998 senesinde açtı. 1999 senesinden bu yana ülkemiz insanı ile buluşmak amacı ile reklamlar vermeye başlayan Çilek Mobilya, milenyumun başında yeni fabrikasına taşındı. İlerleyen senelerde ilk yurtdışı mağazasını da açan Çilek Mobilya günümüz itibari ile ürettiği ve tasarladığı genç odalarını 5 kıtada 71 ülkedeki 500’ü aşan mağaza ve satış noktaları ile tüketici ile buluşturuyor.

Çilek Mobilya İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuÇilek Mobilya İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Çilek Mobilya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

26 yıl gibi bir sürede hızla büyüyen ve bir Türk markası olarak 71 ülkede boy gösteren Çilek Mobilya, çeşitli meslek gruplarından çok sayıda işçi alımı yapmaktadır.

Personel alımları için kariye.net adresini kullanan Çilek Mobilya, güncel olarak iş ilanlarını da bu site üzerinden yayımlamaktadır. Çilek Mobilya adı altında kariyer fırsatı yakalamak için kariyer.net adresindeki kullanıcı hesabınize güncel bir CV yükleyerek iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

cilek.com adresinde bulunan İnsan Kaynakları bölümünden de şirkete  ik@cilek.com adresinden CV göndermeniz olabilecek. CV gönderdikten sonra yeni yayımlanacak iş ilanlarından ilk kez haberdar olmuş olacaksınız.

Kariyer.net adresine giderek zaman kaybı yaşamamak için aşağıdaki linkleri inceleyerek mevcut ilanlara gidebilirsiniz.

Çilek Mobilya İş İlanları

Her şeyin başı insan misyonu ile müthiş çalışanlara kapısını her zaman açan Çilek Mobilya,  kurumun kültür ve prensiplerine uyacak en uygun personeli aramaktadır. Çilek akademi ile çalışanlarını sürekli olarak olarak geliştiren Çilek Mobilya, sunduğu staj imkânları ile de her alandan çalışan adaylarına kapılarını açıyor.

NoPozisyonlarLokasyon
1Satış DanışmanıMalatya

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu