Bilgi Arşivi

Cihan İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Cihan İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Cihan İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Cihan İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Cihan İnşaat İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Cihan İnşaat’ta çalışmak isteyenlere müjde! Cihan İnşaat iş ilanları, iş başvurusu, Cihan İnşaat işçi alımı haberleri makalemizde.

1998 senesinde Isparta’da kurulan Cihan İnşaat, profesyonel kadrosuyla hizmetlerine sürdürmektedir. Çok sayıda projesi mevcuttur. Firma, iş ilanlarını dönem dönem yayınlamaktadır.

Cihan İnşaat Güncel İş İlanları

Cihan İnşaat, bir personel ihtiyacı olduğunda gerekli ilanlarla bunu paylaşır. Kariyer siteleri sıklıkla kullanıldığı için adayların buraları her gün takip etmesi tavsiye edilir.  Personel sosyal haklarına önem gösteren Cihan İnşaat, yemek ve yol gibi hakları tatmin edici verir.  Saatleri ve koşulları yönünden da uygundur.

Cihan İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cihan İnşaat, kendi sitesinde adayların doldurup, gönderebileceği bir form bulundurur. Buna erişmek için önce üst menüde görülen “İnsan Kaynakları” linkine tıklanır. Ardından İnsan Kaynakları bizimle çalışmak ister misiniz? Şeklinde yazı görülür. Bunun sağ tarafında başvuru formu butonu mevcuttur.  Buna tıklayınca karşınıza gelen ekranda şu gibi boşluklar mevcuttur;

 1. Adı
 2. Soyadı
 3. Cinsiyeti
 4. Fotoğraf
 5. T.C. Kimlik No
 6. Uyruğu
 7. Askerlik Durumu
 8. Ehliyet
 9. İletişim Bilgileri
 10. Eğitim Bilgileri
 11. Yabancı Dil 
 12. Bilgisayar Bilgisi
 13. Kariyer Bilgisi
 14. Özgeçmiş

Başvurmak isteyen adaylar, gerekli tüm boşlukları doldurmalıdır. Daha sonra ise ekranın sağ alt köşesinde gönder butonu kullanılır. Bir personel ihtiyacı olursa ve dosyanız uyumlusuyla, yetkililer sizi bilgilendirir.  Bu nedenle tek yapmanız gereken beklemektir.

Cihan İnşaat İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Cihan İnşaat bir pozisyon açığı olduğunda, gerekli kararı alması sonrasında açıklamaları yapacaktır. Ardından kariyer sitesine ilan verilmişse burası aracılığıyla başvuru yapılabilir. Aynı zamanda sitesinden form doldurma seçeneğiniz de mevcuttur.

Adaylar, iş başvurularını kapanma tarihini göz önünde bulundurup yapmalıdır. Lakin bu esnada doğru bir CV doldurmanın önemi de göz ardı edilmemelidir. Bilgilerin yanlış girilmesi, sahip olunmayan kabiliyetlerin eklenmesi ortaya çıkacaktır. Zira bu balakayla görüşmeye çağrılsanız dahi görüşme esnasında size bu bilgi sorulur. 

Eğer hatalı bilgi vermişseniz mülakattan olumlu yanıt almanız bi hayli zordur.  Dolayısıyla adaylar, sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri, doğru biçimde aktarmalıdır. Pozisyon ilanı verilince ayrıntılı bilgiler de sağlanacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu