Müşteri Hizmetleri

Çiftlik Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiftlik Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Çiftlik Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Çiftlik Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Çiftlik Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiftlik Bank Nedir?

Çiftlik Bank basit olarak çiftlik kurup üretim yaparak para kazanmamızı sağlayan bir oyundur. Oyun içinde satın alınan hayvanların belirli bir tüketim ve üretim miktarları bulunmaktadır. Üretilen malzemeyi satarak da oyunda para kazanabilmektesiniz. Kazandığınız parayı da gerçek paraya dönüştürerek para kazanabilmektesiniz.

Çiftlik Bank Nasıl Oynanır?

Çiftlik Bank oynayabilmeniz için ilk olarak siteye giriş yapıp üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra size bir adet Manisa Tavuğu armağan verilecektir. Manisa Tavuğu’nun üretime geçebilmesi için yem almanız gerekmektedir. Yem Al seçeneğini tıklayarak ilk yemimizi alıp üretime başlayabiliyoruz. Oyuna para yatırmadan ilerlemek zor görünüyor. Ondan dolayı oyuna para yatırdığınızı farz ederek anlatmaya devam etmekteuz.

Öncelikle depo kapasitemizi arttırarak üretim için yeterli bir alan oluşmasını sağlıyoruz. Kapasiteyi arttırırken bir miktar altın harcaması yapıyoruz. Oyunda yalnızca üretimden kazanılan altınları gerçek paraya dönüştürebilmekteyiz. Bunun yanı sıra otomatik level atlama işlemlerini de yapmamız gerekiyor. Oyunda satın almış olduğumuz hayvanlarla birlikte depo kapasitesini arttırmayı unutmamamız gerekmekte. Aksi durumda üretilen malzemeler depolanamayacağı için boşa gitmektedir. Çiftliği geliştirirken otomatik süreyi bekleseniz bile level atla seçeneğini tıklamanız gerekmektedir. Aksi durumda gelişme tamamlanamamaktadır. Deponuz dbi hayli ürettiklerinizi satmanı gerekmektedir. Eğer satmazsanız depo dolduğu için üretim devam etmeyecektir.

Çiftlik Bank Altın Alma Nasıl Yapılır?

Papara ile rahatlıkla altın satın alabilirsiniz. Eğer Papara hesabınız yoksa rahatlıkla Papara hesabı açabilmektesiniz. Papara sitesine giriş yaptıktan sonra hesap açabilirsiniz. Diğer banka hesaplarınızdan ve ya ATM’lerden Papara hesabınıza rahatlıkla para transferi uygulayabilirsiniz. Papara hesabı açtıktan sonra oyun sayfasında sol taraftaki menüden “Finansal İşlemler” seçeneğini tıklayınız. Oradan “Altın Satın Al” seçeneğini seçiniz. Oradan da Papara sekmesine gelip oyuna aktarmak istediğiniz tutarı giriniz. Bu işlem için Papara hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Papara hesabınıza giriş yaptıktan sonra eğer yeterli bakiyeniz varsa satın alma işlemi yaşanacaktir. Satın alma işleminden sonra bakiyeniz anında güncellenecektir.

Çiftlik Bank’ın müşteri hizmetleri telefon numarası, mail adresi ve yazışma adresi bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Çiftlik Bank ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Çiftlik bank ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Çiftlik Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 850 346 51 79

Çiftlik Bank Mail Adresi
info@ciftlikbank.com

Çiftlik Bank Yazışma Adresi
Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Office Park 2.Blok Kat:10 34768 Ümraniye/İstanbul

Arama Kelimeleri: çiftlik bank iletişim, çiftlik bank müşteri hizmetleri, çiftlik bank çağrı merkezi, çiftlik bank irtibat tel, çiftlik bank mail adresi, çiftlik bank şikayetvar, çiftlik bank şikayet hattı, çiftlik bank 850’li numara

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu